Dom ako v perinke … s úsporami až 30 %

Dom ako v perinke … s úsporami až 30 %

02. 05. 2006
Zdieľať

Určite aj vy poznáte z rozprávania vašich babičiek, ako vždy na zimu vyťahovali hrubé páperové duchny. A možno to v zime zažívate aj dnes napriek tomu, že vaše radiátory sálajú, čo sa neskôr odrazí na vysokom účte za spotrebu energií. Ako je možné, že toľko platíte a teplo ste si vnútri poriadne ani neužili? Odpoveď na otázku je pritom celkom jednoduchá. Vaše teplo „uletelo“ cez obvodové steny či múry vášho bytu, alebo domu. A je ho poriadne veľa. Úniky tepla obvodovými stenami rodinného domu predstavujú 25 – 30 %.


  • Majte teplo a miňte čo najmenej. Straty tepla možno výrazne eliminovať zateplením obvodového plášťa domu. Spoločnosť Baumit sa zatepľovaniu venuje už viac ako 10 rokov a v zatepľovaní si na Slovensku zaslúžene drží prvé miesto. Štúdie potvrdili, že zateplenie predstavuje najefektívnejší spôsob zníženia spotreby energie. Okrem toho dom zateplený zatepľovacím systémom Baumit sa vyznačuje stálou, príjemnou a hygienicky vyhovujúcou vnútornou klímou a prispieva tak k zdravému životnému prostrediu domu. Zateplenie dodáva obytným aj rodinným domom nielen ochranu, ale aj sviežu tvár pestrej palety farieb a odtieňov, ktoré ponúka nový koncept farieb pod názvom „Colours of more emotion“.

  • Ako teda ušetriť? Celkom jednoducho. Zabaľte namiesto seba do teplej „periny“ Baumit svoj dom. Baumit ponúka tri ucelené, certifikované zatepľovacie systémy, ktoré umožňujú použitie na všetky druhy bežných stavebných podkladov s neobmedzenými možnosťami architektonického stvárnenia fasády. Samozrejmosťou je ponuka pestrej palety rôznych služieb, profesionálny servis, široká predajná sieť, špičkové odborné poradenstvo a, samozrejme, garancia kvality materiálov a vykonanej práce.

  • Prečo si teda na zatepľovanie vybrať Baumit? Jednoducho preto, že s Baumitom nielen kvalitne, efektívne a esteticky zateplíte, ale s Baumitom aj ušetríte! Môžete sa o tom presvedčiť na Baumit Info-linke 02/59 30 33 33, 041/734 02 94 alebo na webovej stránke http://www.usporyenergie.baumit.sk, alebo na predajných miestach Baumit.

    Takže ak zateplíte, môžete dať navždy zbohom ťažkým hrubým perinám, pretože váš dom či byt bude zvonka hriať teplá perina zatepľovacích systémov Baumit.


Kategória: Aktuality
Tagy: dom teplo
Zdieľať článok

Diskusia