Inovovaný strešný balkón pre nové perspektívy

27. 10. 2015
Zdieľať

Po úspešnom štarte strešných okien Novej Generácie, sa na našom trhu predstavuje aj inovovaný strešný balkón VELUX CABRIO®. V porovnaní so svojím predchodcom vyniká modernejším vzhľadom, vyššími tepelnými úsporami a lepšími funkčnými vlastnosťami.

Strešný balkón predstavuje jednoduché riešenie, ako vytvoriť nečakaný priestor v podkroví a zaručiť veľkolepý výhľad priamo zo strechy. 

VELUX CABRIO® pôsobí v zatvorenom stave ako klasická kombinácia strešného a doplnkového okna. Dokonale splýva s rovinou strechy a nenarúša jej celkový vzhľad. Zoštíhlené rámy okien prinášajú do podkrovia ešte viac denného svetla. Jednoduchými pohybmi ho možno otvoriť a v podkroví vznikne nový nečakaný priestor.


Otváranie strešného balkóna je jednoduché: stačí najprv otvoriť horné okno a potom potlačiť spodnú časť.

Otváranie strešného balkóna je jednoduché: stačí najprv otvoriť horné okno a potom potlačiť spodnú časť.
VELUX SLOVENSKO spol. s r. o.

Prémiové vlastnosti

Strešný balkón VELUX CABRIO®, ako súčasť produktovej kategórie Premium, vyniká viacerými dôležitými prvkami a vlastnosťami:
• Nízkoenergetické trojsklo – z pohľadu vzduchovej prievzdušnosti sa zaraďuje do najvyššej triedy – triedy 4. Hodnota hlukového útlmu nízkoenergetického trojskla je 37 dB. Trojsklo tiež účinne bráni tepelným stratám, ku ktorým by inak mohlo dochádzať.
• Samočistiaca vrstva – vonkajšie sklo prešlo špeciálnou úpravou, ktorá zabezpečí, že nečistoty sa z neho odstránia počas najbližšieho dažďa.
• Vrstva proti roseniu vonkajšieho skla – špeciálna úprava v podobe zvýšenia povrchovej teploty skla zabraňuje nežiaducej kondenzácii.
• Drevené prevedenie strešného balkóna.
• Jednoduchá manipulácia.
• Reguluje svetlo v podkroví.

Viac informácií nájdete na: www.velux.sk

Kategória: Aktuality
Zdieľať článok

Diskusia