Júnové vydanie časopisu Urob si sám v predaji!

23. 05. 2014 Zdieľať

Inšpirujte sa peknými bazénmi z rôznych kútov sveta. Vedeli ste - jazierko poslúži aj ako rekreačný ekologický bazén s prevádzkou zadarmo?! Bazén z betónu alebo rýchly bazén pre každého. Kam umiestniť bazén? Ako na jeho zastrešenie? Veľmi záleží na kvalite bazénovej vody - nebojte sa chémie! Dva krásne lampáše na terasu. Veľký nábytkový projekt - truhlica nielen na poklady. Test elektrických kosačiek pomôže pri výbere. Horúcou témou sú robotické kosačky.

Dajte starému kreslu nový výplet! Na dovolenku si pribaľte rady o cestovnom poistení. Využite dvere ako odkladací priestor! Vyliečte sa drevinami z vlastnej záhrady! Ako správne lepiť drevo? Namontujete si s nami žalúzie! Detičky poteší súpravička a stolík na kreslenie, tatinka zase ozdobné srdiečko od maminky. Na zvýšenie úrodnosti prilákajte čmeliaky do nového úľa. Ušetrite na stavbe drevenej kadibúdky. Alebo rozmnožujte pekné kvety svojpomocne! Ako na skoré zemiaky? Vypestujete si nádherné ruže a vysádzajte aj zatienené miesta v záhrade. Ako? Poradíme vám. Čítajte záhradkársku poradňu!

Plno článkov, projektov, rád a inšpirácií iba ZA PÁR eur.


Júnové vydanie časopisu Urob si sám v predaji!

1352361

 

ČÍTAJTE V NAJNOVŠOM VYDANÍ!

Skriňa namiesto dverí

Máte v byte zbytočný dverný otvor? Čo tak vytvoriť z prázdneho miesta úložný priestor!? Je to, akoby vám zrazu v domácnosti pribudla jedna šatníková skriňa navyše. Jednoduchý korpus, štvorica dvierok a ste za vodou. Získali ste miesto na odkladanie vecí.


Júnové vydanie časopisu Urob si sám v predaji!

1352347

 

Test elektrických kosačiek

Tiché stroje sú nenáročné na údržbu a bez kompromisov sa dokážu postarať o akýkoľvek trávnik. Ponuka modelov je široká – od drobných kosačiek s výbornou manévrovateľnosťou až po ťažké stroje určené na seriózny trávnik.


Júnové vydanie časopisu Urob si sám v predaji!

1352343

 

Stolík a kufrík na kreslenie

Deti si už teraz môžu spokojne čmárať po upravenom stole a do skicára. Prenosný kufrík na kreslenie zhotovíte takmer zadarmo z obyčajnej škatule z pizze. Ak ešte natriete starý stolík po babičke tabuľovou farbou, deti si nájdu nový priestor na svoju výtvarnú realizáciu. Objavte výtvarnú tvorivosť svojho dieťaťa bez toho, že by sprejovalo omietnuté múry!


Júnové vydanie časopisu Urob si sám v predaji!

1352353

 

Oplatí sa cestovné poistenie?

Plánujete v lete vyraziť na dovolenku za hranice? Striehnu na vás mnohé nebezpečenstvá. Samotná cena liečby bežných ochorení sa v zahraničí pohybuje v desiatkach až stovkách eur. Ak sa nepoistíte, môžete prísť o celý majetok – takto lákajú poisťovne potenciálnych klientov na cestovné poistenie. Je to naozaj tak?


Júnové vydanie časopisu Urob si sám v predaji!

1352345

 

Drevená latrína v záhrade

Z listu nášho čitateľa: „Ešte v minulom roku som sa svojpomocne pustil do rekonštrukcie staršieho rodinného domu, v ktorom nebola toaleta. Takže mojím prvým krokom bola výroba suchého záchodu – latríny.“ Úspešný návod určite využijete, ak práve staviate dom alebo ste majiteľom záhrady.


Júnové vydanie časopisu Urob si sám v predaji!

1352355

 

Vypestujte si liečivé dreviny!

Viete, ktoré dreviny by nemali chýbať vo vašej záhrade? Čítajte o tom v našom časopise. Pri ich výbere dajte prednosť domácim druhom. Dôvod je jednoduchý: sú prispôsobené našim podmienkam, takže sú zväčša odolné proti škodlivým činiteľom a nemusíte sa až tak starať o ich ochranu.


Júnové vydanie časopisu Urob si sám v predaji!

1352341

 

Úložný priestor na posteľnú bielizeň

Starodávne časy pripomínajúca truhlica vznikla z tenkého preglejkového korpusu, ktorý sme postavili na zaoblené nohy a spevnili dekoratívnym rámom. Zvyšok je už iba hra s reliéfnymi lištami z hobby predajne, ktoré sú dostupné v desiatkach rôznych profilov.


Júnové vydanie časopisu Urob si sám v predaji!

1352349

 

Rozvoňajte si záhradu ružami

Ruže patria k najstarším pestovaným rastlinám. Ako zvládnuť ich pestovanie, keď v poznáme vyše tisíc rôznych kultivarov. Niektoré pútajú bohatosťou kvitnutia, iné krásne sfarbenými kvetmi či vôňami. Pri správnej starostlivosti budú kvitnúť až do prvých mrazov.


Júnové vydanie časopisu Urob si sám v predaji!

1352357

 

Kreslo s novým výpletom

Toto kreslo už dva roky čakalo na odvoz na skládku. Jeho miesto na verande už dávno zaplnila sedacia súprava. Jedného dňa mi napadlo, že nahradím výplet a kreslo vynovím. Najviac sa mi páčila hrubá úpletová látka. Urobte aj vy niečo podobné, pekné a užitočné so starým nábytkom.


Júnové vydanie časopisu Urob si sám v predaji!

1352351

 

… A V TLAČENOM VYDANÍ NA VÁS ČAKÁ EŠTE VEĽA ĎALŠÍCH ČLÁNKOV.

Kategória: Aktuality
Tagy: pracovný postup Urob si sám
Zdieľať článok