Klimatizácia nielen do horúčav

Klimatizácia nielen do horúčav

18. 09. 2008
Zdieľať

Dávno sú preč časy, keď sa klimatizácie používali len na chladenie interiéru v letných horúčavách. Dnes si nimi môžete aj prikúriť. Výhodou je, že nemusíte čakať, kým sa rozohreje klasický vykurovací systém. Klimatizácia dodá teplo hneď […]

Dávno sú preč časy, keď sa klimatizácie používali len na chladenie interiéru v letných horúčavách. Dnes si nimi môžete aj prikúriť. Výhodou je, že nemusíte čakať, kým sa rozohreje klasický vykurovací systém. Klimatizácia dodá teplo hneď po zapnutí. Nový rad klimatizácií Panasonic nielen chladí a vykuruje, ale vďaka účinným filtrom funguje aj ako práčka vzduchu a ionizér. A určite zaboduje aj úspornosťou. Technológia Inverter (plynulé riadenie výkonu) umožňuje optimálne regulovať teplotu a zabezpečuje nielen tepelnú pohodu, ale aj vysokú účinnosť, a teda nižšiu spotrebu energie.

Klimatizačná jednotka je vybavená senzorom, ktorý neustále monitoruje čistotu okolitého vzduchu – keď znečistenie presiahne určenú hladinu, aktivuje sa čistenie vzduchu. Takto sa môžete zbaviť tabakového dymu či pachu domácich miláčikov. Ponuka klimatizačných systémov Panasonic je skutočne široká, takže dokážu vyhovieť rozličným požiadavkám aj rôznym priestorom. Viac informácií nájdete na www.panasonic.sk.

Kategória: Aktuality
Tagy: klimatizácia panasonic
Zdieľať článok

Diskusia