Kozub v klimatizovanej miestnosti? Žiadny problém…

Kozub v klimatizovanej miestnosti? Žiadny problém…

05. 10. 2005
Zdieľať

BeF Blansko, s. r. o., popredný výrobca liatinových kozubových vložiek a kozubových pecí, prichádza na trh s novou generáciou kozubových vložiek BeFDIN. Sú vyrobené zo žiarupevnej liatiny a vyložené šamotom. Vyvinutá bola nová technológia oplachovania […]

BeF Blansko, s. r. o., popredný výrobca liatinových kozubových vložiek a kozubových pecí, prichádza na trh s novou generáciou kozubových vložiek BeFDIN. Sú vyrobené zo žiarupevnej liatiny a vyložené šamotom. Vyvinutá bola nová technológia oplachovania skla HCG (High Clean Glass), ktorá zaisťuje vynikajúcu čistotu predného skla. Pri vývoji sai zohľadnili požiadavky zákazníkov na čo najjednoduchšiu obsluhu a čistenie.
Kozubová vložka BeFDIN vyžíva aj novú technológiu EAB (Exterior Air Burning), ktorá je založená na vonkajšom prívode spaľovacieho vzduchu. To znamená, že vzduch potrebný na horenie sa privádza zvonka a nemusí sa využívať vzduch z miestnosti. Ten sa ohrieva len prúdením okolo kozubovej vložky. Kozub s touto kozubovou vložkou sa tak môže bez problémov používať aj v klimatizovaných miestnostiach. Kozubová vložka BeFDIN spĺňa najprísnejšie európske normy vrátane certifikátu DIN plus. Tým sa označujú len kozubové vložky najvyššej kvality s veľmi nízkymi emisiami škodlivých látok a vysokou účinnosťou, čím predstavujú nielen nízke náklady na kurivo, ale aj chránia životné prostredie.

Kategória: Aktuality
Tagy: kozub
Zdieľať článok

Diskusia