Kúpeľňové novinky vo farebnom a živom štýle

20. 04. 2009
Zdieľať

Spoločnosť Laufen SK prináša v roku 2009 na slovenský trh ďalšie významné rozšírenie produktového portfólia všetkých značiek, s cieľom ponúknuť zákazníkom kompletnú kúpeľňu podľa ich predstáv, štýlu ich domovov i finančných možností.

„Pred nami je dôležitý rok, ktorého prioritou bude razantnejší vstup značky Roca do kúpeľňových štúdií a prípadne i domácností v Českej a Slovenskej republike“, povedal marketingový riaditeľ spoločnosti Laufen CZ David Penc. „Nemenej významné je i ďalšie rozšírenie portfólia našej najobľúbenejšej značky Jika, ktorú široká verejnosť uznáva nielen ako kvalitnú a modernú českú kúpeľňu, ale po novom i ako kúpeľňu kompletnú. Naša prémiová značka Laufen v tomto roku tiež kladie dôraz na dizajn a originalitu výrobkov v príslovečnej švajčiarskej kvalite.“


Kúpeľňové novinky vo farebnom a živom štýle

192065

Značka Roca prinesie na náš trh inovatívny dizajn, nové technické riešenia a neobvyklé materiály. Séria Khroma obsahuje umývadlá rôznych tvarov a veľkostí, toalety a bidety s patentovanými povrchmi sedadiel v štyroch farbách, a dáva možnosť výberu medzi piatimi farbami variabilného nábytku. Celkom unikátny na trhu je špeciálny hi-tech povrch sedadiel Roca Soft Texture®, mäkký a príjemný na dotyk, takže toalety i bidety sa dajú využiť aj ako skutočné sedadlá na pohodlné posedenie s knihou, pri maľovaní, či pri obliekaní detí. Je to originálne riešenie širšieho využitia kúpeľne ako obytného priestoru.

Medzeru v ponuke luxusného kúpeľňového vybavenia, kombinovaného s drevom, zapĺňa rad America, ktorý je vhodný najmä do historických interiérov, prípadne do noblesných hotelov, či reprezentatívnych priestorov firiem, divadiel a obdobných inštitúcií. Náročne spracovaná keramika uspokojí potreby všetkých štýlových zariadení.


Kúpeľňové novinky vo farebnom a živom štýle

192060

Elegantné riešenia pre kúpeľňové priestory rôznych rozmerov prinesie celý rad nábytkových umývadiel (Eliptic, Long Island, či dvojumývadlo Stratum), ako aj originálne umývadlové misy (Art, Orbita).

Zaujímavý a originálny tvar má sprchový kút Axis Walk-in so sprchovou keramickou vaničkou Malta Walk-in. Svojím priestorom je veľkorysý, nadštandardný, vybavený oddelenou „predsienkou“ pre osušenie tela bez zbytočného pofŕkania celej kúpeľne. Tri farebné varianty roštov navyše pomôžu príjemne dotvoriť interiér.

Na našom trhu sa objaví 9 nových modelov vaní značky Roca, akrylátových i smaltovaných, klasických i rohových, v širokej škále veľkostí. Záujem milovníkov dizajnových lahôdok určite vzbudí moderná, samostatne stojaca vaňa Emotion s podsvietením.

Samostatnú, ale veľmi významnú kapitolu v portfóliu značky Roca, tvoria batérie. V tomto roku ponúkame už 11 setov – od jednoduchých moderných línií (Thesis, Kendo, Targa, Amura), až po zložité retroštýly (Florentina).


Kúpeľňové novinky vo farebnom a živom štýle

192056

Značka Laufen stavia na novinku, ktorá si už získala svojich priaznivcov na minuloročnom veľtrhu Cersaie, kde zažila svoju premiéru. Moderný kúpeľňový rad Mimo by Laufen ponúka kompletný set s nábytkom v rôznych farebných kombináciách – čiernej, bielej a ružovej. Je doplnený originálnymi batériami a ďalšími špeciálnymi doplnkami.

Záujmu milovníkov špičkového značkového dizajnu neunikne ani nové umývadlo radu Palomba, ktoré rozširuje doterajšiu ponuku umývadlových mís. Klasicky sa upevňuje na stenu, môže byť iba s krytom sifónu, alebo stojace s keramickou nohou.

Značka Jika reagovala na jednu z hlavných požiadaviek zákazníkov, ktorou je vybavenie kúpeľne v obmedzenom priestore. Kolekcia nábytku Olymp spĺňa estetické kritériá v líniách i farebnosti, je variabilná, ľahko sa udržiava, a ani s ohľadom na kvalitu nie je cenovo náročná. Celkom iste je príťažlivou pre mladé rodiny, ktoré si zariaďujú prvú kúpeľňu, ale svojou praktickosťou bude bezpochyby dobrým riešením aj pri renováciách.

Kúpeľňa Olymp môže mať teraz veľa tvárí – od úsporného vybavenia pre malé priestory, až po veľkorysé riešenia s dvoma umývadlami, otvorenými poličkami, či pojazdnými kontajnermi.

Žiadanou novinkou bude rozhodne prvé dvojumývadlo značky Jika v histórii. Dvojumývadlo Mio sa dá umiestniť samostatne, a tiež v kombinácii s nábytkom (drevená dyha, biely lak, prípadne sklo v hliníkových rámoch).

Záujemcov o kompletnú kúpeľňu značky Jika tiež poteší významné rozšírenie sortimentu sprchových vaničiek, rovnako ako dva nové rady kúpeľňových doplnkov Mio a Cubito. Svojím dizajnom dopĺňajú rovnomenné sety a akcentujú ich najvýraznejšie prvky.

Kategória: Aktuality
Tagy: jika kúpeľňa laufen laufen2009 roca sanita
Zdieľať článok

Diskusia