Na nerovný povrch steny nasaďte špeciálny vypínač

Na nerovný povrch steny nasaďte špeciálny vypínač

02. 11. 2010
Zdieľať

Mnohí z nás veľmi dobre vedia, že nielen majster tesár, ale aj majster omietkar sa občas utne. Ak ste sa aj vy stretli s nerovnomerne omietnutými stenami, okrem estetického problému vám mohol vzniknúť aj praktický, a to s vypínačmi, ktoré sa na krivé steny akosi nedali „posadiť“.


Na nerovný povrch steny nasaďte špeciálny vypínač

289497

Dobrou správou je, že situáciu môžete vyriešiť bez prácneho škrabania stien a opätovného omietania či maľovania. Špeciálne vypínače s teleskopickou vlastnosťou sa prispôsobia akýmkoľvek nerovnostiam a budú bezchybne spínať. Oceníte to najmä v prípade montáže prístrojov do viacnásobného rámčeka. Vypínač Sedna z dielne Schneider Electric si poradí aj vtedy, ak sa montážne rámčeky prekrývajú, sú pootočené, prípadne je jeden vyššie a ostatné nižšie.Na nerovný povrch steny nasaďte špeciálny vypínač

289503

Teleskopickosť pritom nie je jedinou výnimočnou vlastnosťou Sedny. Na prvý pohľad jednoduchý a diskrétny vypínač zaujme aj svojim dizajnom. Je príjemný na dotyk a má len minimum rýh, preto sadajúci prach nedostane žiadnu šancu. Okrem základných farieb – bielej a krémovej, Sednu nájdete aj v atraktívnom hliníkovom a titánovom prevedení.


Samozrejmosťou produktového radu Sedna je možnosť farebne kombinovať krycí rámček a telo prístroja vypínačov, ale aj zásuviek a ďalších mechanizmov. aj zásuvky, stmievače, dátové, telefónne, televízne, satelitné a reproduktorové zásuvky. Zladiť si môžete aj termostaty, kartové spínače, žalúziové ovládače alebo nočné svetlo. Pre ľahšiu orientáciu v tme ponúka Sedna podsvietené vypínače s efektným modrým podsvietením. Sedna myslí aj na bezpečnosť našich detí, preto sú detské clonky súčasťou každej Sedna zásuvky.


 


Viac informácií nájdete na www.mojvypinac.sk.

Kategória: Aktuality
Tagy: schneider
Zdieľať článok

Diskusia