Nový dizajn webovej stránky Ytong Dom

Nový dizajn webovej stránky Ytong Dom

23. 03. 2009
Zdieľať

Webová stránka projektu Ytong Dom má nový atraktívnejší dizajn, ktorý uľahčuje orientáciu. Na www.ytongdom.sk nájdete v prehľadnej úprave všetky potrebné informácie, širokú ponuku projektov rodinných domov i bezplatných služieb Ytong Dom.

Cieľom projektu Ytong Dom je zefektívniť výstavbu rodinného domu a ponúknuť viac ako len dodávku kvalitného stavebného materiálu. Webová stránka www.ytongdom.sk prináša v dynamickej grafickej podobe návštevníkom nielen potrebné informácie o službách projektu Ytong Dom, ale aj podrobnú ponuku vyše štyridsiatich projektov katalógových rodinných domov, vrátane pôdorysov. „Veríme, že upravená webová stránka projektu Ytong Dom zrýchli a uľahčí cestu budúcich stavebníkov k novému príjemnému bývaniu, ktoré je ohľaduplné k životnému prostrediu,“ hovorí Peter Turi Nagy, projektový špecialista Ytong Domu.

Na vynovených stránkach nechýbajú ani kontakty na odborných poradcov spoločnosti Xella, či na realizačné spoločnosti, ktoré sú certifikované na prácu so stavebným systémom Ytong alebo zoznam jednotlivcov, ktorí získali osvedčenie. Súčasní i potenciálni klienti Ytong Domu tak môžu na jednom mieste jednoducho nájsť všetky potrebné informácie.

Ytong Dom prináša stavebníkom výhody komplexného riešenia stavby od obvodových múrov až po jednotlivé detaily uceleným stavebným systémom Ytong. Budúci stavebník si vyberie z množstva typovo rozmanitých projektov rodinných domov od partnerských projekčných kancelárií. So svojím výberom sa obráti na konkrétnu projekčnú kanceláriu, ktorá mu poskytne kompletnú projektovú dokumentáciu. Vďaka komplexným službám Ytong Dom možno ušetriť najmä počas fázy hrubej stavby. Ytong Dom ponúka zaujímavé zľavy na stavebný materiál Ytong, dopravu materiálu na stavbu zdarma, technické konzultácie a odborné poradenstvo, odborné založenie rohov stavby a mnoho ďalších výhod.

Ďalšie zaujímavé informácie nájdete na www.ytongdom.sk a www.ytong.sk.

Kategória: Aktuality
Zdieľať článok

Diskusia