Práčka Gorenje SensoCARE a varná doska Gorenje IQcook získali ocenenie Red Dot Design Award

13. 04. 2012 Zdieľať

Tridsaťčlenná porota medzinárodnej súťaže Red Dot Design Award, zložená z renomovaných dizajnérov a odborníkov v oblasti dizajnu, ocenila dokonalý a inovatívnoy dizajn práčky Gorenje SensoCARE a modernú indukčnú varnú dosku so senzorom ovládania varenia Gorenje IQcook.

Práčka SensoCARE prináleží k novej generácii práčok a sušičiek. Vďaka chytrej technológii SensorIQ, ktorá automaticky optimalizuje procesy prania a sušenia bielizne, patria tieto spotrebiče medzi najsofistikovanejšie a najefektívnejšie na trhu. Najlepšie modely sa zaraďujú do energetickej triedy A+++ (–20 %), to znamená, že spotrebujú o 20 % menej elektriny než spotrebiče v energetickej triede A+++.

Indukčná varná doska IQcook umožňuje na základe inteligentnej senzorovej technológie variť celkom bezpečne a riadene. Navyše, nová technológia s optimalizáciou teploty varenia poskytuje až 40-percentnú úsporu energie v porovnaní s konvenčnými indukčnými varnými doskami. Revolučná senzorová varná doska IQcook bude uvedená na trh do konca roka 2012.

Zdroj: Médea Public Relations, s.r.o.

Kategória: Aktuality
Tagy: gorenje
Zdieľať článok