Nová predajňa Mountfield v Žiline.
Zdroj: Mountfield

Predajňa Mountfield v Žiline sa sťahuje do nových priestorov

24. 10. 2023 Zdieľať

Spoločnosť Mountfield otvorí novú predajňu vo štvrtok 26. októbra 2023 v nákupnom centre DAZA. Nahradí pôvodnú predajňu nachádzajúcu sa v OC Dubeň, ktorej dispozícia už nevyhovovala vysokému dopytu zákazníkov. Počas slávnostného otvorenia 26. až 28. októbra budú môcť návštevníci využiť nielen mimoriadne nízke októbrové ceny, ale navyše ešte získajú 10 % zľavu na celý sortiment. A prvých 200 zákazníkov dostane zadarmo jednu fľašu kvalitného vína z čilského vinárstva Bisquert (pri nákupe nad 20 EUR) .

Nová predajňa má celkovú plochu 1 599 m2, z toho na predajnú plochu pre zákazníkov pripadá 753 m2. Zvyšok tvoria sklady, priestory pre zamestnancov a servis. Predajňa spĺňa všetky prvky moderného nakupovania, je štandardne vybavená samoobslužnou zónou pre rýchloobrátkový tovar a interaktívnymi panelmi, na ktorých môžu predajní technici ukázať zákazníkom nielen celý sortiment, ale aj vzdelávacie videá. Súčasťou predajne je vnútorné bazénové centrum s bazénom Porto z luxusného radu Mercury, ako aj tri nadzemné bazény, tri modely akrylátových víriviek a dva modely nafukovacích víriviek, ktoré zákazníkom pomôžu pri výbere konkrétneho bazéna alebo wellness produktu. Súčasťou predajného centra je aj servis, kde zákazníci ocenia vysokú kvalitu poskytovaných služieb. Samozrejmosťou je možnosť pohodlného parkovania v areáli obchodného centra.

Nová predajňa Mountfield v Žiline.

Zdroj: Mountfield

„S modernizáciou a revitalizáciou našej predajnej siete na Slovensku a v Českej republike sme začali pred niekoľkými rokmi a otvorením novej predajne v Žiline sme úspešne ukončili celú fázu modernizácie všetkých osemnástich predajní na Slovensku. Teší ma to aj preto, že sme modernizáciu zvládli aj počas náročných pandemických rokov. V nových predajniach zväčšujeme predajné plochy, zlepšujeme navigáciu v interiéri, rozširujeme a modernizujeme servisné zázemie, skladové priestory a to na tovar, ako aj na náhradné diely. Z prieskumov vnímania spotrebiteľov a mnohých ocenení, ktoré Mountfield v posledných rokoch získal, je zrejmé, že sme na správnej ceste,“ vysvetľuje Michal Pobežal, predseda predstavenstva a generálny riaditeľ spoločnosti Mountfield.

História predajne Mountfield v Žiline siaha do roku 2004. V tomto roku bola otvorená prvá predajňa v Žiline na Kamennej ulici. Keďže sa čoskoro ukázalo, že o výrobky Mountfield je veľký záujem, v roku 2005 sa predajňa presťahovala do bývalej strelnice a diskotéky v obchodnom centre Dubeň. Súčasťou predajne bol aj veľký bazén umiestnený vo vonkajšom areáli.  A teraz na zákazníkov čaká úplne nová a moderná predajňa v obchodnom centre Daza vedľa nákupného centra MAX v žilinskej štvrti Solinky.

Mountfield prevádzkuje celkovo 18 predajní na Slovensku,  58 predajní v Českej republike a tiež svoj e-shop.

Zdroj: PR článok Mountfield

Kategória: Aktuality
Tagy: vírivky wellness záhradné bazény
Zdieľať článok
Ako pripraviť bazén na sezónu? Odpovede na najčastejšie otázky a praktické rady, ako ušetriťUrob si sám

Ako pripraviť bazén na sezónu? Odpovede na najčastejšie otázky a praktické rady, ako ušetriť

6 liečivých rastlín priamo z našej záhrady. Tri z nich považujeme dokonca za burinuZáhrada

6 liečivých rastlín priamo z našej záhrady. Tri z nich považujeme dokonca za burinu

Ako z dvoch plastových fliaš vyrobiť jednoduché a praktické kŕmidlo pre vtákyUrob si sám

Ako z dvoch plastových fliaš vyrobiť jednoduché a praktické kŕmidlo pre vtáky

Nemôžu cestovať, tak si na farme postavili letnú kuchyňu s barom a posedením v havajskom štýleUrob si sám

Nemôžu cestovať, tak si na farme postavili letnú kuchyňu s barom a posedením v havajskom štýle