Zdroj: Mountfield

Chceme byť fit a v pohode! Vírivka dokáže oveľa viac

21. 09. 2022 Zdieľať

Voda je pre nás odjakživa životodarným živlom a nevyčerpateľným zdrojom osvieženia, relaxácie, pokoja a novej energie, synonymom zdravia a čistoty tela aj mysle.

Preto si radi užívame napríklad bazény, ale trendom vo výbave domov a chát sú určite luxusné vírivé vane. Umožňujú nám dopriať si zážitok z relaxačného kúpeľa v príjemne teplej vode a užiť si uvoľňujúcu hydromasáž spolu s rodinou alebo priateľmi, ako aj zábavu. To všetko bez toho, aby sme opustili oázu pokoja a vlastného súkromia. Pravidelný kúpeľ vo vírivke však predovšetkým znamená dobrú starostlivosť o naše zdravie a vitalitu. A to po celý rok!

Hydromasáže uvoľňujú svalové a psychické napätie. Po náročnom dni pozitívne ovplyvňujú vašu náladu a prirodzene pripravujú vaše telo na dobrý spánok. Napríklad ranný kúpeľ pri nižšej teplote môže naopak aktivovať telo a myseľ a príjemne ich oživiť. Okrem toho účinná hydromasáž odstraňuje aj bolesť, napríklad pohybového aparátu, a pomáha detoxikovať a regenerovať pokožku. Vírivky posilňujú činnosť kardiovaskulárneho systému a podporujú imunitu a vitalitu celého organizmu. Umožňujú jej rýchlu regeneráciu po pracovnej a športovej záťaži. „Vírivé vane ponúkajú ergonomické polohy až pre 6 osôb. Vďaka špeciálnej konštrukcii a vybaveniu sú vhodné na celoročné používanie v exteriéri. Tie kvalitné majú výkonný ohrev vody a viacnásobnú tepelnú izoláciu. Môžete ich používať vonku aj pri teplotách hlboko pod nulou,“ vysvetľuje produktový manažér spoločnosti Mountfield Martin Veselý. 

Špičkové materiály a technológie, ktoré pracujú pre vás

Kvalita materiálov a technológií použitých vo vybavení vírivky je nevyhnutná pre pohodlie užívateľa, spoľahlivú prevádzku vírivky a jej životnosť. Základom je odolná akrylová škrupina, extrémne odolný rám, precízne spracovaná komplexná elektroinštalácia, výkonné hydromasážne a obehové čerpadlá. Tie sú špeciálne navrhnuté na tichú a predovšetkým úspornú prevádzku vo vysokokvalitných víriviek.

Vírivka na záhrade

Luxusná vírivka Everest ponúka relaxačný kúpeľ a dokonalú hydromasáž v piatich pohodlných, ergonomicky navrhnutých polohách na sedenie a ležanie vybavených 88 hydromasážnymi tryskami. Mimoriadny zážitok sľubuje aj vulkanický efekt, aromaterapia a kyslíková terapia. Viac na www.mountfield.sk. Zdroj: Mountfield

Všetky funkcie sú riadené dokonale fungujúcou riadiacou jednotkou. Silná vrstva tepelnej izolácie chráni vaňu pred tepelnými únikmi. „Zákazníci od vírivých vaní očakávajú nielen komfortný zážitok, ale zároveň absolútne spoľahlivú prevádzku, dlhú životnosť a tiež luxusné funkcie, ako je ovládanie cez wifi, kvalitný audio systém, LED svetelná terapia, aromaterapia s vonnými esenciami alebo vodopády či fontány. Samozrejme, veľký dôraz kladieme aj na celkový vzhľad vane. Vďaka rôznym farebným a dizajnovým riešeniam plášťa a obkladu je možné vírivku dokonale zakomponovať do celého konceptu záhrady alebo terasy,“ dodáva Martin Veselý zo spoločnosti Mountfield. V spoločnosti Mountfield si môžete vybrať z ponuky 8 modelov akrylátových víriviek.

Swim spa: ideálne prepojenie vírivky s bazénom

Medzi športovými a wellness nadšencami sa čoraz viac presadzujú aj swim spa, ktoré spájajú plávanie v bazéne s relaxáciou vo vírivke v jednej kompaktnej vani. Bazén je doslova nekonečný vďaka extra silný a plne programovateľný protiprúd s rôznymi režimami pre športových aj rekreačných plavcov. Hneď potom môže nasledovať hydromasáž, ktorá uvoľní svaly aj myseľ. Jedinečné technické riešenie umožňuje veľmi jednoduchú inštaláciu, ktorá si nevyžaduje žiadne stavebné práce, čo ocenia aj majitelia záhrad. Swim Spa sa však dá aj úplne zapustiť do zeme ako bazén.

Vírivka na záhrade

SWIM SPA kombinuje možnosť plávania v bazéne s relaxáciou vo vírivke v jednom kompaktnej vani! Je vybavená výkonným programovateľným protiprúdom s režimami pre športových aj rekreačných plavcov, ako aj polohami pre dokonalú hydromasáž po práci alebo športových aktivitách. Viac na www.mountfield.sk. Zdroj: Mountfield

VEDELI STE?

Prvá vírivá vaňa bola zostavená v USA v roku 1968. Tomu predchádzalo úspešné zavedenie jednoduchých vírivých vaní v nemocniciach a kúpeľoch. Odvtedy prešli vírivé vane ďalším polstoročím prudkého vývoja a zdokonaľovania materiálov, technológií, výkonu a dizajnu. A ich popularita spolu s požiadavkami na zdravý životný štýl stále rastie!

Viac informácii o cenách a ďalších produktoch nájdete na www.mountfield.sk.

Zdroj: PR článok Mountfield a.s.

Kategória: Záhradné stavby
Tagy: kúpanie Nafukovacie vírivky relax vírivky záhradné bazény
Zdieľať článok