PRIMALEX prináša moderné riešenie pre fasády

PRIMALEX prináša moderné riešenie pre fasády

30. 06. 2015
Zdieľať

Fasádne portfólio produktov Primalex prechádza tento rok zásadnou zmenou. Okrem zmeny etikiet, budú uvedené aj nové výrobky reagujúce na potreby trhu. Novinkou v produktovom portfóliu značky sú dva produkty, ktoré obnovia vašu fasádu na nepoznanie.

Primalex ČISTIČ FASÁD

Tento profesionálny prípravok s overeným účinkom odstráni všetky nečistoty – riasy, plesne aj huby. Je vhodný nielen na renováciu povrchov všetkých druhov fasád, ale aj na betón, kamene alebo tehly. Jeho moderné zloženie bez obsahu kyselín, chlóru a ťažkých kovov nepoškodzuje životné prostredie, a preto sa nemusíte báť, že bude vaša záhrada v okolí opravovanej fasády zničená alebo nebezpečná.

Primalex RENOVAČNÁ FASÁDNA FARBA

Primalex Renovačná fasádna farba – je špeciálna elastická náterová hmota pripravená na tónovanie do množstva odtieňov v Kolorovacích centrách Primalex. Spoľahlivo vyplní nedynamické vlasové trhliny v podkladoch až do veľkosti 0,5 mm. Zároveň nepraská v miestach, kde je nanesená silnejšia vrstva (napr. ryhy, priehlbiny, nerovnosti). Obsahuje aj silikónové hydrofobizačné prostriedky, a preto garantuje nižšiu špinivosť a vyššiu hydrofobicitu. Naviac garantuje odolnosť proti plesniam a riasám overenú podľa normovaného európskeho postupu merania účinku fungicídnych látok. 

Nenáročnosť použitia oboch noviniek a dodržanie odporúčaného pracovného postupu vynoví fasádu rýchlo, kvalitne a na dlhý čas. Všetky fasády môžu vyzerať lepšie s novinkami od Primalex-u. 

Používajte biocídne prípravky bezpečne. Pred použitím si vždy prečítajte údaje na obale a pripojené informácie o prípravku.

www.primalex.sk / www.ppgdeco.sk

Kategória: Aktuality Materiály
Zdieľať článok

Diskusia