Profesionálom pozerali na prsty

14. 04. 2014 Zdieľať

Spoločnosť Hansgrohe je lídrom v oblasti technologických inovácií a dizajnových riešení priestorov dennej hygieny. Dvaja víťazi 2. ročníka na týždennej stáži v nemeckom centre vývoja a výroby značky Axor získali cenné skúsenosti pre ďalší profesionálny rast.

Výhra 2. ročníku súťaže Axor H2O story v podobe odbornej stáže priamo vo výrobe značky Axor pootvorila jej účastníkom dvere do prvej ligy dizajnu a technologických inovácií v oblasti priestorov pre dennú hygienu.,,Súťaž ako celok spolu s výhrou v podobe týždennej stáže v nemeckom centre Axor, znamenajú pre mňa cenné skúsenosti do života. Zážitky zo stáže môžu byť pre študenta kľúčové pri rozhodovaní, ktorým smerom sa vybrať po škole,“ hodnotí prínos súťaže Matyáš Kočnar, víťaz hlasovania odbornej poroty Axor H2O story vybraný odbornou porotou, získal tiež vzácnu príležitosť predstaviť svoj projekt Kampa na prestížnej výstave Designblok 2013 v Prahe. 


Manuel Züfle, manažér pre výrobky značky Axor, predstavil študentom Matyášovi Kočnarovi a Matejovi Vargovi dizajnové výrobky Axor.

www.h2ostory.sk
Hansgrohe


Manuel Züfle, manažér pre výrobky značky Axor, predstavil študentom Matyášovi Kočnarovi a Matejovi Vargovi dizajnové výrobky Axor.

Keď skúsenosti sú viac ako peniaze

Účastníci stáže navštívili rôzne oddelenia centra vývoja a výroby značky Axor – od oddelenia konštrukcie, cez laboratórium vodného prúdu až po oddelenie marketingu a manažmentu značky. Dostali dokonca príležitosť vidieť a vyjadriť sa k novému produktu, vlajkovej lodi značky Axor, ktorý bude čoskoro oficiálne predstavený verejnosti. „Veľký dojem na mňa urobilo nielen prostredie, kde sa výroba Axor nachádza, ale najmä precíznosť a dôraz na kvalitu značky Axor, rovnako ako skvelí ľudia, ktorých som tu stretol. Z finančnej výhry by som nemal toľko profesijných skúseností a zážitkov,“ uzatvára dojmy zo stáže Matej Varga z Nitry, víťaz internetového hlasovania. 


www.h2ostory.sk

www.h2ostory.sk
Hansgrohe

Výhra v podobe týždennej stáže v nemeckom centre vývoja a výroby značky Axor čaká aj na víťazov 3. ročníka súťaže Axor H2O story. Študenti vysokých škôl sa môžu registrovať a elektronicky odovzdať svoj súťažný návrh do 31. mája 2014 na www.h2ostory.sk.

Kategória: Aktuality
Zdieľať článok