S Prvou stavebnou sporiteľňou sa dá bývať lepšie, krajšie…a ešte aj hrať o atraktívne ceny

02. 08. 2016
Zdieľať

Rok 2016 potvrdzuje, že chuť Slovákov čerpať úvery je mimoriadne veľká. Prispievajú k tomu najmä výhodné úrokové podmienky. Jednu z najnižších sadzieb na trhu ponúka aj Prvá stavebná sporiteľňa. Klienti môžu požiadať o úvery s úrokom už od 1,59 % ročne. Od 1. augusta PSS, a. s., pridáva k svojim úverom bonus navyše.

12 mesiacov

K výhodám, ktoré už sú súčasťou úverov z Prvej stavebnej sporiteľne, pribudla ďalšia. Od 1. augusta majú klienti PSS, a. s., šancu vyhrať atraktívne ceny vo veľkej súťaži Bývajte s nami lepšie a krajšie. Prvá stavebná sporiteľňa sa pri jej organizovaní spojila s tromi renomovanými partnermi, poprednými výrobcami stavebných materiálov, spoločnosťami Baumit, Rehau a Knauf Insulation. Súťaž potrvá 12 mesiacov, od 1. augusta 2016 do 31. júla 2017. Zapojiť sa do nej môže každý klient PSS, a. s. – fyzická osoba, ktorý v uvedenom termíne požiada v PSS, a. s., o úver (s výnimkou úveru na zariadenie domácnosti a úveru na refinancovanie).

7 žrebovaní, 27 výhier

Každého klienta, ktorý splní podmienky súťaže, zaradí Prvá stavebná sporiteľňa do žrebovania o peňažné a vecné výhry. Aby ale klienti nemuseli čakať celý rok, žrebovaní bude sedem. Každé dva mesiace budú vyžrebovaní štyria výhercovia základných výhier, a to: vklad vo výške 350 € na účet stavebného sporenia (cena PSS, a. s.) a 3 víkendové pobyty v hodnote po 350 € pre 2 osoby v hoteli a termíne podľa vlastného výberu (ceny partnerov súťaže).

Všetci súťažiaci budú zároveň zaradení do žrebovania o 3 hlavné výhry 10. augusta 2017. Traja výhercovia získajú zľavu až do výšky 3 000 € na nákup stavebných materiálov partnerov súťaže. Navyše každý klient zapojený do súťaže získava zľavu 50 % na tepelnoizolačný materiál na obvodové steny a šikmé strechy od spoločnosti Knauf Insulation.

Zdroj: Prvá stavebná sporiteľňa

Foto: isifa/Shutterstock 

Kategória: Aktuality
Zdieľať článok

Diskusia