Zdroj: Heluz

HELUZ Dom roka 2022 má svojho víťaza

14. 06. 2023 Zdieľať

Súťaž HELUZ DOM ROKA 2022 spoločnosti HELUZ má svojho víťaza. Zo všetkých registrácií odborná porota vybrala 10 finalistov, pre ktorých ste mohli hlasovať na facebookovom profile.

V kategórii NÁŠ BUDÚCI DOM Z TEHÁL vyhrali manželia Zhořovci, ktorí opravujú statok, na ktorom ich rodina hospodári už po generácie.

Pozrite sa na ich súťažné video

Ich zámer si získal srdce verejnosti a s najväčším počtom hlasov tak vyhrali voucher na odber tehál HELUZ v hodnote 400 000 Kč.  Zhořovci si pre svoj dom vybrali ucelený murovací systém HELUZ, a to konkrétne HELUZ Family 44, ktorý netreba ďalej zatepľovať, HELUZ Family 2in1 38 a akustické tehly HELUZ AKU.

V kompletnom systéme nechýbajú ani preklady. Zhořovci tak získavajú zmysluplný celok, ktorý im zjednoduší nielen prácu, ale i trvanlivú a odolnú obálku domu.

Heluz dom roka

Zdroj: HELUZ

Ako prebiehalo odovzdávanie voucheru a čo na to Zhořovci?

Všetko sme nakrútili.

Ešte ste sa tento rok nestihli prihlásiť? Stavba ešte nebola hotová či plánujete stavať až v nasledujúcom roku a hodil by sa vám voucher na odber tehál? Sledujte facebookový profil HELUZ Česko, alebo na seba nechajte kontakt TU a všetko sa včas dozviete.

Zdroj: HELUZ cihlářský průmysl v.o.s.

Kategória: Aktuality Súťaže
Tagy: dom roka Heluz tehlový dom
Zdieľať článok