Úvery na bývanie s úrokom už od 1,89 % ročne

Úvery na bývanie s úrokom už od 1,89 % ročne

04. 04. 2014 Zdieľať

Úvery na bývanie pre fyzické osoby od Prvej stavebnej sporiteľne sú teraz ešte výhodnejšie. „Jar je najvhodnejším obdobím pre také významné rozhodnutia, ako sú kúpa či výstavba nového bývania, ale tiež rekonštrukcia toho súčasného.

Preto sme sa od apríla rozhodli, okrem ponuky pre právnické osoby, ponúknuť výhodnejšie úvery na bývanie aj pre fyzické osoby. Obchodní zástupcovia najväčšej stavebnej sporiteľne ušijú klientovi úvery na bývanie priamo na mieru za najnižšie úrokové sadzby“, povedal riaditeľ odbytu Prvej stavebnej sporiteľne Ing. Kamil Timura. Zároveň dodal, že „úroková sadzba od 1,89 % ročne na úvery určené na výstavbu, rekonštrukciu alebo kúpu nehnuteľnosti je v súčasnosti jedna z najnižších na trhu. Pritom o úver môže v Prvej stavebnej sporiteľni žiadať ktokoľvek bez rozdielu veku, príjmu a majetkových pomerov.“ 

Ponuka PSS, a. s., platí pre všetky medziúvery zabezpečené záložným právom s dobou splatnosti vyššou ako 10 rokov.  Klienti PSS, a. s., ich môžu získať až do konca júna 2014 s podstatne výhodnejšími úrokovými sadzbami. Ich výška pritom závisí od druhu úveru a doby zvolenej fixácie. Tá môže byť 1 alebo 3 roky. Na základe toho klient získa úrok už od  1,89 % ročne. 

Zvýhodnená úroková sadzba platí počas zvoleného obdobia fixácie, teda 12 alebo 36 mesiacov. Pri nižšej je úrok, samozrejme, výhodnejší. Akciový úver môže klient použiť aj na splatenie iného úveru, poskytnutého buď Prvou stavebnou sporiteľňou, ale aj inou bankou. 

Viac informácií poskytnú každému záujemcovi obchodní zástupcovia PSS, a. s., vo viac ako 300 kanceláriách na celom území SR. 

Kategória: Aktuality
Tagy: pss sporitelna úvery
Zdieľať článok