Už ste o tom počuli? Primalex uviedol na trh novinku, s ktorou si môžete zmeniť domácnosť jednoducho a rýchlo

28. 04. 2017
Zdieľať

Každý z nás túži po čo najkrajšej domácnosti. Tí kreatívnejší z nás menia tvár svojho interiéru aj niekoľkokrát do roka. Takáto zmena pritom nemusí byť drahým koníčkom, stačí trocha inšpirácie a váš domov si môžete skrášliť prakticky okamžite. Dnes ešte stále fičí renovácia v štýle recyklovania rôznych nepotrebných predmetov či starého nábytku, ktorý so štipkou fantázie dokážete premeniť na unikátne dizajnové kúsky.

Takýmto spôsobom môžete prerobiť vašu domácnosť a začať môžete prakticky čímkoľvek. S farbami a lakmi v spreji od značky Primalex máte v ruke jednoduché riešenie ako renovovať alebo dekorovať. Nech už teda meníte vzhľad svojich vešiakov, plastových doplnkov, sanity či renovujete starú skriňu po prarodičoch, Primalex má pre vás riešenie. 

So sprejmi od Primalexu sa výborne pracuje – spoľahlivo kryjú, rýchlo schnú a dostanete ich naozaj za rozumnú cenu. Ponuka sprejov na slovenskom trhu nie je zrovna prehľadná, práve to sa snažil Primalex zmeniť. Vybral najpopulárnejšie výrobky a odtiene, každý z nich doplnil farebným obrázkom na obale s konkrétnym príkladom použitia. S novými sprejmi značky Primalex je teda ihneď jasné, na čo sa hodia.

V rade univerzálnych akrylátových farieb v spreji si môžete vybrať z 22 atraktívnych odtieňov. Vhodné sú na kov, drevo, plast aj keramiku, záleží len na vašej fantázii. Medzi špeciálnymi sprejmi nájdete transparentný lak v matnom aj lesklom variante, tiež strieborný metalický a zlatý metalický sprej, žiaruvzdornú farbu a farbu v spreji na radiátor. Značkovacími sprejmi môžete značiť vo všetkých polohách.

Popustite uzdu fantázii alebo sa inšpirujte od už hotových renovácií, možnosti sú nekonečné. 

Viac informácií o  sprejoch Primalex nájdete na www.primalex.sk.

Kategória: Aktuality
Zdieľať článok

Diskusia