PODCAST môjdom
Zdroj: JAGA

V novej epizóde môjdom podcastu vyberáme vykurovacie zariadenie. Pre ktoré sa rozhodnúť?

17. 03. 2023 Zdieľať

S projektantom vykurovania Pavlom Zaťkom sme sa rozprávali o tejto téme. Okrem iného sme zistili, ktorý spôsob vám pomôže dosiahnuť štandard A0.

Pavol Zaťko objasnil, do akej miery o výbere vykurovacieho zariadenia rozhoduje lokalita domu a stručne vysvetlil to, ako možno ušetriť na energiách na vykurovanie v staršom dome.

  • Spolu sme pomenovali základné druhy vykurovacích zariadení, rozdelili sme ich podľa niekoľkých faktorov a tie najznámejšie sme rozobrali aj s ohľadom na ich plusy a mínusy.
  • Pavol Zaťko v podcaste vysvetľuje aj to, ako vlastne funguje tepelné čerpadlo a prečo môže byť vhodným riešením do novostavieb A0.

Podcast si môžete vypočuť hneď teraz.

Nepočuli ste prechádzajúce epizódy? Nájdete ich na YouTube alebo na streamovacích platformách.

Podcast môjdom vychádza pod hlavičkou Vydavateľstva Jaga, ktoré vydáva nielen rovnomenný časopis Môj dom, ale aj iné, ako sú Urob si sám, Urob si sám – Záhrada, či ASB.

Zaujíma vás téma záhrady? Stane sa vám niekedy, že zabudnete na niektoré z nepísaných pravidiel? V takom prípade je tu pre vás aj podcast Záhrada.

Sledujte nás na: https://mojdom.sk/ a na sociálnych sieťach:
Facebook: https://www.facebook.com/mojdom 
Instagram: https://www.instagram.com/casopismojdom/
Youtube: https://www.youtube.com/@moj_dom

Kategória: Aktuality
Tagy: podcast vykurovanie rodinného domu
Zdieľať článok
Ako na pestovanie papriky? To sa dozviete v najnovšom podcaste ZáhradaZáhrada

Ako na pestovanie papriky? To sa dozviete v najnovšom podcaste Záhrada

Chystáte sa pestovať uhorky? Čo je dobré vedieť ešte skôr, ako sa pustíte do práce, sa dozviete v najnovšom podcaste ZáhradaUrob si sám

Chystáte sa pestovať uhorky? Čo je dobré vedieť ešte skôr, ako sa pustíte do práce, sa dozviete v najnovšom podcaste Záhrada

Čo robiť, aby vám vianočné izbovky vydržali čo najdlhšie? Na túto otázku odpovedáme v najnovšej epizóde podcastu Záhrada!Záhrada

Čo robiť, aby vám vianočné izbovky vydržali čo najdlhšie? Na túto otázku odpovedáme v najnovšej epizóde podcastu Záhrada!

Vypočujte si mimoriadne chutnú epizódu podcastu Záhrada, v ktorej sa venujeme jahodám!Záhrada

Vypočujte si mimoriadne chutnú epizódu podcastu Záhrada, v ktorej sa venujeme jahodám!