Vydavateľstvo JAGA opäť rozšírilo svoju pôsobnosť

Vydavateľstvo JAGA opäť rozšírilo svoju pôsobnosť

10. 07. 2009
Zdieľať

Vydavateľstvo JAGA pôsobí na slovenskom i českom trhu už vyše 17 rokov ako vydavateľstvo odbornej a populárnej literatúry z oblasti architektúry, stavebníctva, developingu a bývania. V posledných rokoch upriamuje svoju pozornosť nielen na printové ale […]

Vydavateľstvo JAGA pôsobí na slovenskom i českom trhu už vyše 17 rokov ako vydavateľstvo odbornej a populárnej literatúry z oblasti architektúry, stavebníctva, developingu a bývania. V posledných rokoch upriamuje svoju pozornosť nielen na printové ale aj na internetové médiá. Okrem toho realizuje JAGA produkty na kľúč pre klientov z danej oblasti ako sú napríklad merkantilné zákazky, vydávanie firemných časopisov či kníh (vrátane redakčných, grafických, tlačiarenských či distribučných služieb), realizácie direct mailových kampaní, či iných reklamných kampaní na mieru pripravených pre klienta.

V uplynulých dňoch realizovalo vydavateľstvo JAGA direct mailovú kampaň pre spoločnosť Knauf Insulation, svetového výrobcu a dodávateľa izolácií. Kampaň bola na Slovensku spustená pri príležitosti uvedenia novej generácie sklenej minerálnej vlny a spočívala v zasielaní krabice so vzorkou minerálnej vlny, zápisníkom, ceruzkou, plyšovým príveskom a katalógom o ECOSE® Technology. JAGA okrem samotnej výroby dodávala aj databázu adries pre cieľové skupiny.

www.jaga.sk

Kategória: Aktuality
Zdieľať článok

Diskusia