Zabudnite na tradičné farby espreso prístrojov

Zabudnite na tradičné farby espreso prístrojov

23. 09. 2009
Zdieľať

.

Značka Krups v spolupráci s firmou Nestlé uvádza na trh novú limitovanú edíciu espreso prístrojov NESCAFÉ Dolce Gusto pod názvom „Funky Colours“. Novinky sú v zaujímavých metalických farbách oranžovej, limetkovej & fialovej, a rozširujú tak ponuku radu prístrojov KP210. Okrem neobyčajných farieb sú novinky vybavené aj magnetickým držiakom kapsúl. „Funky Colours“ sú v predaji od 1. septembra. Orientačná cena prístrojov je 179,90 € a  v cene je aj balenie kapsúl so šiestimi druhmi nápojov. 
 
Nové espreso prístroje, ako aj ostatné prístroje z edície KP210, majú tlak čerpadla 15 barov,  sú vybavené funkciou automatického vypnutia prístroja po 20 minútach pri nečinnosti, ktorá zaručuje energetickú úspornosť. Prístroje sú spoľahlivé, rýchle a čisté. Na urýchlenie prípravy nápoja a kontrolu správnej teploty sparenia kávy prebieha ohrev vody v tzv. thermoblocku. Príkon prístrojov je 1 500 W. „Funky Colours“ sú navyše vybavené aj magnetickým držiakom kapsúl v novom dizajne. Unikátnym rysom espresa NESCAFÉ Dolce Gusto od Krups je tiež  možnosť pripraviť si studené nápoje ako Cappuccino Ice, čo žiadny iný espreso prístroj neponúka.

NESCAFÉ Dolce Gusto v súčasnosti ponúka tieto varianty nápojov: Espresso (picollo), Café Lungo (veľké espreso), Latte Macchiato, Latte Macchiato bez pridaného cukru, Cappuccino, Espresso Intenso (silné espreso), Espresso Decafeinato (espreso bez kofeínu), Aroma, Mocha (mliečna čokoláda s porciou espresa), horúcu čokoládu Chococino a ľadovú špecialitu Cappucino Ice (v predaji len v letnej sezóne). Kapsule sú plnené zmesou kvalitnej mletej praženej kávy „100% Arabica“, mlieko v kapsuliach je sušené plnotučné, vhodné na prípravu bohatej a hustej peny. Odporúčaná maloobchodná cena balenia 16 ks kapsúl je 4,98 €.
 
Viac informácií na www.dolce-gusto.sk alebo www.krups.sk

Kategória: Aktuality
Tagy: PR článok
Zdieľať článok

Diskusia