Znížte spotrebu energií až o 46 %. Stačí vymeniť radiátorové hlavice

10. 05. 2012 Zdieľať

Termostatické hlavice living by Danfoss významne znižujú spotrebu energie a zvyšujú komfort regulovania teplotyVykurovacia sezóna je síce za nami. Mnohým však ešte behá mráz po chrbte, najmä pri pohľade na vyúčtovanie spotreby energie. Zimomriavkam z účtov sa pritom možno vyhnúť jednoduchou výmenou radiátorových hlavíc. Elektronické termostatické hlavice living by Danfoss šetria spotrebu energie dokonca aj v zateplených budovách.

O výmenu starých radiátorových hlavíc za termostatické hlavice living by Danfoss  je veľký záujem bez ohľadu ročné obdobie. Výhodou je nielen ich komfortné ovládanie, ktoré stačí jednorazovo nastaviť, ale aj moderný dizajn. Hlavice vďaka svojmu nadčasovému vzhľadu dokonale zapadnú do akéhokoľvek interiéru.

Tri úsporné riešenia od spoločnosti Danfoss prinášajú absolútnu kontrolu nad teplotou v miestnostiach a výrazné úspory energie pri maximálnom pohodlí. Medzi výrobkami living by Danfoss  nájdete: štandardnú termostatickú hlavicu living design ®, inteligentnú termostatickú hlavicu living eco®  a termostatické hlavice s bezdrôtovým riadením living connect®  spolu s centrálnym dotykovým panelom Danfoss Link™.


Znížte spotrebu energií až o 46 %. Stačí vymeniť radiátorové hlavice

1102318
Danfoss spol. s.r.o.

 
Výmenou starých termostatických hlavíc za elektronické termostatické hlavice living by Danfoss môžete ušetriť až 23 % využívanej energie. Výmenou starých manuálnych ventilov za nové výrobky living by Danfoss dosiahnete ešte väčšie úspory, a to až do výšky 46 %. Energiu využívate, iba keď ju potrebujete. Preto má pomerne nízka investícia do inteligentných termostatických hlavíc rýchlu návratnosť v horizonte dvoch až piatich rokov.

Kvalitu elektronických termostatických hlavíc living by Danfoss  ocenila aj odborná porota počas stavebného veľtrhu Coneco/Racioenergia. Výrobku udelila ocenenie Zlatá plaketa.

Viac informácií získate na www.sk.danfoss.com

O termostatických hlaviciach living by Danfoss sa dočítate aj na www.danfoss.com/living.

Kategória: Aktuality
Tagy: danfoss
Zdieľať článok