Bezpečnosť vašich detí v kuchyni– 3 tipy k zamysleniu

Bezpečnosť vašich detí v kuchyni– 3 tipy k zamysleniu

18. 10. 2013 Zdieľať

Strachuje sa pri varení, že sa vaše dieťa spáli o rúru alebo na seba prevrhne hrniec? Prezradíme vám 3 novinky, ktoré vám zaistí pokoj na prácu a dokonca vám ju uľahčí. Vaše deti sa navyše budú môcť bezpečne pohybovať po kuchyni. Akonáhle spoznáte výhody chladných dvierok rúry, ich bezpečné zatváranie a stabilné mriežku, už nebude chcieť inak.

1) Dvierka rúry, ktoré nepália

Moderná konštrukcia dvierok znižuje ohriatie na čelnom povrchu spotrebiča, takže vaše deti môžu sledovať svoju obľúbenú pečienku naozaj zblízka. Zmeny konštrukcie sú viditeľné aj na pohľad – po otvorení dvierok je z vnútornej strany celosklenená plocha, ktorú môžete ľahko vybrať a vyčistiť. Systém chladných dvierok, tzv. COOL DOOR, zaisťuje príjemnú teplotu kontaktnej plochy a ako bonus uľahčuje jeho čistenie.


Dvierka, ktoré vaše dieťa nepopália

Dvierka, ktoré vaše dieťa nepopália
MORA MORAVIA, s.r.o.

 

2) Bezpečné zatváranie dvierok

Špeciálne závesy dvierok zaisťujú  jednoduché, tiché a tlmené zatváranie. Už sa nemusíte obávať bolestivého privretia prstov, nepríjemného  buchnutia ani zbytočného úniku tepla. Toto komfortné zatváranie v prípade voľne stojacích sporákov ponúkajú iba spotrebiče MORA.

 

3) Stabilita riadu na novej mriežke

Pohyb riadu po mriežke sporáku je ovplyvnený jeho tvarom. Novinkou je mriežka so špeciálnym tvarom, ktorý zaručuje maximálnu ustálenosť riadu a to dokonca i v prípade menších nádob, ku ktorým nepotrebujete redukčnú mriežku. Navyše budete mať dno v jednej rovine a behom miešania sa vám riad nebude pohybovať, čím zamedzí možnosť jeho pádu.


Plynová vstavaná doska

Plynová vstavaná doska
MORA MORAVIA, s.r.o.

Bonusy pre väčšie pohodlie

Teraz je na rade pomôcť aj mamičkám, ktoré sa starajú o domácnosť a varenie.
– Čistiaci systém Water system pomôže s čistením celej trúby. Stačí dať do pekáča 0,5 l vody a vložiť ho do trúby na 30 minút pri teplote 60°. Nečistoty sa máčaním uvoľnia a ľahko sa vytrú. 
– Drahú energiu ušetrí izolácia vstavanej trúby v energetickej triede A-20 %. Spotrebujete tak o 20 % energie menej, ako v prípade energetickej triedy A.
– Maxi pekáč s objemom až 7,5 l oceníte treba na prípravu husacích hodov.  Jeho štvorcový tvar umožní jeho vklad do trúby akoukoľvek stranou.


Sklokeramická varná doska MORA

Sklokeramická varná doska MORA
MORA MORAVIA, s.r.o.

Kde vziať kvalitu za férovú cenu?

Vyplatí sa staviť na odporúčanie  a znalosť odboru. Opýtajte sa svojich priateľov aké majú skúsenosti s používaním  spotrebičov MORA, ktoré sa v slovenských a českých domácnostiach objavuje už od roku 1825. Známe sú svojou kvalitou  a spoľahlivosťou a taktiež  vďaka dostupným cenám.

Kompletnú ponuku si môžete prezrieť na adrese www.mora.sk alebo rovno zájdite k svojmu obľúbenému elektro predajcovia.

Kategória: Domáce spotrebiče
Tagy: bezpečnosť detská izba domácnosť kuchyňa
Zdieľať článok