Gorenje WS947LN s ionizátorom vzduchu

Gorenje WS947LN s ionizátorom vzduchu

12. 04. 2021 Zdieľať

Škvrny od jedla, trávy, blata alebo potu sú nepríjemné. Odolajte nutkanie odstrániť ich tak, že zvýšite dávku pracieho prostriedku. Pre boj so škvrnami je skvelá ionizačná funkcia práčok Gorenje.

Túto technológiu má aj nová tichá práčka Gorenje WS947LN s kapacitou až 9 kg bielizne a unikátnym bubnom WaveActive so špeciálnymi vlnovými 3D rebrami pre šetrné pranie. Pýši sa najpokročilejším tichým invertorovým motorom PowerDrive a extrémna účinnosťou – patrí do mimoriadne úspornej energetickej triedy B podľa nového systému energetických štítkov (predtým A +++ – 20%). Práčka je vybavená 14 základnými a špeciálnymi programami: napr. pre alergikov, pre pranie v studenej vode, rýchlym 59 minutovým praním alebo programom pre pranie športového oblečenia či páperových odevov. 

Gorenje_WA84CS_right

Zdroj: GORENJE

Unikátna iónová technológia IonTech účinne odstraňuje nečistoty aj pri nízkych teplotách a bráni usadzovaniu vodného kameňa, funkcia StainExpert sa navyše postará o odstránenie až 36 druhov odolných škvŕn. Nechýba ani samočistiaci program SterilTube, ktorý udrží vašu práčku aj po tých najnáročnejších úlohách čistú a bez baktérií, takže bude vaša bielizeň zakaždým sviežo voňať. Užitočná funkcia EcoEye zase poskytuje informácie o spotrebe energie a vody. Počet otáčok pri odstreďovaní je až 1600 / min. Cena je 539 EUR.

Viac na https://sk.gorenje.com/

Zdroj: PR článok GORENJE Slovakia s.r.o.

Kategória: Domáce spotrebiče
Tagy: para práčky technologie
Zdieľať článok