Zdroj: Haier

Haier predstavuje najväčšiu slim práčku so sušičkou na trhu

29. 04. 2022 Zdieľať

Značka Haier uvádza najväčšiu úzku práčku so sušičkou na trhu SuperDrum Series 9, ktorá v sebe spája všetky inovatívne technológie Haier starostlivosti o bielizeň. Má pôsobivú kapacitu a na výber máte až 60 pracích a sušiacich programov.

Netradičný rozmer a maxi kapacita v SLIM verzii

Práčka so sušičkou Haier SuperDrum Series 9 zaujme hneď na prvý pohľad svojim atypickým rozmerom. Na hĺbku má len 46 cm, ale výška spotrebiča je takmer meter. Vďaka tomu môže mať XXL bubon s priemerom 601 mm, kapacitou 66 l a s priemerom plniaceho otvoru 45 cm (oproti obvyklým 36 cm). Spotrebič tak umožňuje efektívnejší pohyb bielizne v bubne aj pri väčšej náplni. Celkom vyperie až 10 kg a vysuší až 6 kg bielizne.

pračka Haier SuperDrum

Zdroj: Haier

Automatické dávkovanie Smart Dosing

Automatické dávkovanie Smart Dosing inteligentne vypočíta presné množstvo gélového pracieho prostriedku a aviváže potrebné pre pranie, a to na základe hmotnosti vloženej bielizne. Zásobník vystačí zhruba na 20 pracích cyklov a vďaka tejto inteligentnej technológii je možné v pracích prostriedkoch ušetriť až 33 cyklov ročne! Nie každý je zástancom gélových pracích prostriedkov, táto práčka so sušičkou umožňuje využitie aj klasického sypkého pracieho prášku s vlastným dávkovaním.

pračka Haier SuperDrum

Zdroj: Haier

Wi-Fi a mobilná aplikácia hOn

Prostredníctvom Wi-Fi sa pripojíte k aplikácii hOn. Tá ponúka okrem možnosti ovládania spotrebiča na diaľku aj množstvo zaujímavých funkcií, výber z až 60 pracích a sušiacich programov, prehľad aktuálnej spotreby alebo servisného radcu. Funkcia Washing Lens dekóduje symboly prania na štítku vášho oblečenia tým, že štítok naskenuje. Vytvorí tak virtuálny šatník a poskytne najlepšie odporúčania na pranie akéhokoľvek odevu. Navyše môžete štítok odstrihnúť, pokyny na čistenie oblečenia vždy dohľadáte v aplikácii.

Upravte si parametre pracieho cyklu

Digitálny plne dotykový displej umožňuje kompletné nastavenie pracieho cyklu podľa individuálnych požiadaviek. Vyberiete si program podľa typu bielizne (bavlna, syntetika atď.), odporúčané parametre si potom sami môžete zmeniť – nastavíte teplotu, počet plákaní, počet otáčok odstreďovania a dobu pracieho cyklu podľa seba, zároveň si k tomu zvolíte režim sušenia. Môže tak všetko nechať na spotrebiči alebo nastaviť podľa seba, keď ste limitovaní časom.

pračka Haier SuperDrum

Zdroj: Haier

Profesionálne parné čistenie a odstránenie škvŕn podľa ich typu

Program I-Refresh je ideálny na osvieženie oblečenia, a to aj tých najdelikátnejších kúskov ako je hodváb alebo vlna. Vysoko účinným a inovatívnym spôsobom pomocou technológie mikroskopických častíc pary odstráni pachy, jemný prach, alergény, zníži pokrčenie a zmäkčie tkaniny. Vyčistiť vďaka nim môžete aj oblek, hodváb alebo kožušinu. Ak máte bielizeň zašpinenú od krvi, trávy, vína, džúsu, mlieka alebo zeminy, môžete na displeji túto možnosť navoliť presne podľa typu škvŕn a zaistiť vypranie bielizne s presným zacielením.

Pozrite si SuperDrum Series 9 vo videu. Viac tu Haier.sk.

Zdroj: PR článok Candy Hoover ČR s.r.o.

Kategória: Domáce spotrebiče
Tagy: domáci pomocníci práčky sušenie a pranie sušičky
Zdieľať článok