Zdroj: Hisense

Práčka Hisense so sušičkou: Extra kapacita, zaujímavé úspory

21. 09. 2022 Zdieľať

Nová práčka so sušičkou Hisense WDQR1014EVAJMB v elegantnej čiernej farbe s extra kapacitou 10 kg prania/6 kg sušenia je ideálna tam, kde sa žije aktívne a nie je priestor na samostatnú práčku a sušičku.

Práčka so sušičkou má robustný bubon so špeciálnym reliéfom snehových vločiek. Využíva systém PureJet s tryskami a silnými prúdmi vody, ktorý dobre a rýchlo rozpúšťa prací prostriedok, čím je pranie efektívne a pláchanie dokonalé, čo je dôležité v rodinách s deťmi a alergikmi. Technológia Pure Steam využíva jemnú paru na odstránenie pachov, vyrovnanie vlákien a odstránenie nebezpečných baktérií a škodlivín.

Hisense práčka v čiernej farbe

Zdroj: Hisense

Medzi 15 programami nechýba ani extra krátky 15-minútový program a automatické čistenie. Spotrebič má tichý a spoľahlivý invertorový motor s 15-ročnou zárukou a automatické dávkovanie pracieho prostriedku. Stáva sa vám občas, že zapnete práčku a vzápätí si uvedomíte, že ste do nej niečo zabudli vložiť? Nepríjemnú situáciu vám pomôže napraviť tlačidlo s funkciou Pause&Add.  Spotrebič sa ovláda pohodlne pomocou veľkého dotykového panela nakloneného v ergonomickom uhle 15°, takže sa pri zadávaní programov a funkcií nemusíte zohýbať. Často používané programy si môžete uložiť ako obľúbené. Odporúčaná cena je 719 EUR.

Viac na sk.hisense.com

Zdroj: Hisense

Kategória: Domáce spotrebiče
Tagy: domáci pomocníci inteligentné spotrebiče práčky sušičky
Zdieľať článok