Jednotka v nápadoch na bývanie má pre vás tisíce nápadov na farebné Vianoce

Jednotka v nápadoch na bývanie má pre vás tisíce nápadov na farebné Vianoce

24. 11. 2008
Zdieľať

kika ponúka okrem nábytku aj pestrú škálu bytových doplnkov a dekorácií. Tohtoročná vianočná ponuka okúzli malých aj veľkých návštevníkov pôsobivými vianočnými dekoráciami a doplnkami.

— Komerčná prezentácia spoločnosti kika Nábytok Slovensko, s.r.o.—

Vychutnajte si krásu a rozmanitosť farieb
Tohtoročným Vianociam vládne farba červená, zelená, hnedá, zlatá, modrá, ale aj biela. Motív „Classic“ uprednostňuje tradičné vianočné farby – červenú a zlatú. Slávnostnú náladu ponúka farebný námet „Paradise“, ktorý si vás podmaní zmesou odtieňov od oranžovej až po oranžovo-zlatú kombináciu. Téma „Mocca“ v neobvyklých odtieňoch vám učaruje.

Chcete vykúzliť vo svojej izbe atmosféru zasneženej zimnej krajiny? Potom siahnite po bielej, platinovej a striebornej farbe a skombinujte ich tradičným spôsobom – fúkanými sklenenými ozdobami s trblietavými prvkami, ktoré pripomínajú lesknúce sa kryštáliky ľadu.

Zažite kúzlo adventu
Na adventné víkendy je pre zákazníkov pripravený tematicky ladený program pre deti aj dospelých. Okrem účasti v najrôznejších súťažiach si deti budú môcť vyrobiť vianočnú ozdobu, samozrejme nebude chýbať obľúbená kikolína. Zákazníci budú môcť ochutnať rôzne druhy vianočného pečiva a chýbať nebudú ani darčeky.

Navštívte obchodné domy kika v Bratislave a Košiciach a vychutnajte si tú správnu vianočnú atmosféru.

www.kika.sk

Kategória: Bývanie Dekor Nábytok
Tagy: dekor kika nábytok vianoce
Zdieľať článok

Diskusia