Zdroj: Decodom

Decodom získal za svoju novinku ocenenie

04. 05. 2023 Zdieľať

Jednoznačným víťazom na veľtrhu Nábytok a Bývanie v Nitre sa podľa odbornej poroty v kategórii Kuchynský nábytok a elektrospotrebiče stala novinka od spoločnosti DECODOM, kuchyne HOME. Porota ocenila najmä praktickosť, kvalitu a moderné prevedenie nového radu, ktorý bude zákazníkom k dispozícii už v priebehu nasledujúcich dní.

Kuchyňa HOME je vhodná pre mladých do prvého bývania i pre milovníkov cenovo dostupného dizajnu. Zákazníci si budú môcť novú kuchyňu HOME vyskladať podľa vlastného vkusu už od mája. Prvou predajňou, v ktorej si budú môcť zákazníci novinku pozrieť po skončení veľtrhu, je kuchynské štúdio DECODOM v Nitre – Mlynárce. Následne bude zákazníkom k dispozícii v každej vlastnej a partnerskej predajni DECODOM.

Nový rad kuchýň HOME je úspechom. S veľmi priaznivými reakciami sa stretol u našich obchodných partnerov počas tohtoročných Kontraktačných dní. Pozitívne hodnotenia počúvame od stredy od návštevníkov veľtrhu Nábytok a Bývanie a teraz ho ocenila aj odborná porota. Veríme, že rovnako pozitívne kuchyne HOME príjmu aj naši zákazníci vo všetkých častiach Slovenska,“ povedal marketingový riaditeľ spoločnosti DECODOM Filip Farka, ktorý zároveň prevzal cenu odbornej poroty.

Farebné vyhotovenie kuchýň HOME je príjemné, upokojujúce a umožňuje ľahkú kombinovateľnosť. Biely korpus dopĺňa osem matných odtieňov predných plôch a vykrývacích bokov vo farbách biela, kašmírová, svetlosivá, monumentálna sivá, taupe sivá, zelená, farba šedého kameňa SEKA či hnedá. Pracovné dosky sú ihneď k odberu v dvoch odtieňoch – dub olejovaný a betón tuff. Ďalšie farby budú na objednávku.

DECODOM Kuchyňa HOME

Zdroj: Decodom

Ponuka skriniek HOME umožňuje prispôsobenie priestoru kuchyne. Zákazníci si môžu vyskladať linku v akomkoľvek tvare – rovnú, do rohu, do „účka“ alebo s kuchynským ostrovčekom. Pokiaľ ide o riešenie vrchnej časti kuchynskej linky, rad kuchýň HOME dáva na výber – horné skrinky alebo otvorené poličky. Na výber je 14 typov horných skriniek – dverových aj výklopných – v troch výškach. Dizajnéri DECODOM mysleli aj na tých, ktorí preferujú vzdušnejšie riešenie. V ponuke HOME je aj otvorený policový systém v dekore prednej plochy kuchyne. Pokiaľ ide o dolné skrinky, zákazník má na výber z 13-tich typov, pričom všetky majú rektifikovateľné – teda výškovo nastaviteľné nožičky. Vďaka nim môžu dosiahnuť spodné skrinky kuchyne HOME výšku až 770 mm. Pracovnú plochu tak môžu mať užívatelia v takej výške, ktorá im najlepšie vyhovuje.

 Úchytky sú k dispozícii v dvoch základných tvaroch – okrúhla knopka z brúseného niklu a obdĺžnikový tvar z brúseného nerezu. Zákazníci si na objednávku môžu vybrať zo širokého portfólia ďalších úchytiek z ponuky spoločnosti DECODOM. Kuchyne HOME ponúkajú aj špeciálne kovové plnovýsuvné zásuvky s brzdou STRONGBOX. Vďaka nim je možné zásuvky otvoriť a zatvoriť jemným dotykom.

Zdroj: DECODOM, spol. s r.o.

Kategória: Kuchyňa, jedáleň
Tagy: decodom kuchyňa kuchynská linka
Zdieľať článok
Do altánku si Erik vyrobil štýlovú kuchynskú linku z opracovaného odpadového dreva. Prezradil, koľko ho stálaUrob si sám

Do altánku si Erik vyrobil štýlovú kuchynskú linku z opracovaného odpadového dreva. Prezradil, koľko ho stála

Už ste vysiali zeler? Toto sú 3 dôvody, prečo začať tak skoroUrob si sám

Už ste vysiali zeler? Toto sú 3 dôvody, prečo začať tak skoro

Fotovoltických panelov na strechách domov pribúda. Ich návratnosť však nie je taká rýchlaASB.sk

Fotovoltických panelov na strechách domov pribúda. Ich návratnosť však nie je taká rýchla

Majster roka 2023: Dizajnový vešiak zo strešných látUrob si sám

Majster roka 2023: Dizajnový vešiak zo strešných lát