Zdroj: Whirlpool

Varenie je pre mnohých z nás vášeň

27. 10. 2020 Zdieľať

Varenie je pre mnohých z nás vášeň, pri ktorej môžeme naplno nechať hovoriť svoje ja. Môžeme sa realizovať, tvoriť aj znovu dobiť baterky. Hlavne ak máme inteligentných pomocníkov, ktorí nám ochotne pomôžu s chodom tajného laboratória chutí a vôní menom kuchyňa.

Také sú aj spotrebiče Whirlpool z najnovšieho prémiového radu W Collection, vybaveného technológiou 6. ZMYSEL, automatickými receptami a ďalšími špičkovými technológiami. Nadchnú dokonalou rovnováhou intuitívneho ovládania, výkonu a do bodky zladeného minimalistického dizajnu v troch produktových radoch: W11, W9 a W7. Kuchárov novej generácie poteší ovládanie cez Wi-Fi a smart aplikácia 6th SENSE LiveApp ako pomocná ruka aj zdroj inšpirácie a nápadov. Čo by vám teda rozhodne nemalo chýbať?

domáce spotrebiče

Zdroj: Whirlpool

Flexibilná indukčná varná doska s automatickými funkciami

Nové indukčné varné dosky Whirlpool sú vybavené skvelým pomocníkom: technológiou 6. ZMYSEL s automatickými funkciami pri najčastejších kuchárskych postupoch. A potom je tu ešte revolúcia menom FlexiSide a ChefControl. Môžete si zvoliť štandardnú šírku 60 cm, komfortnejších 65 cm aj veľkorysú varnú dosku širokú 86 cm s integrovaným odsávačom pár.

domáce spotrebiče

Zdroj: Whirlpool

Rúry na pečenie so senzorickými funkciami aj patentovanou sondou

Rúry na pečenie tiež toho veľa zvládnu aj samy. Technológia 6. ZMYSEL sníma pomocou senzorov dôležité parametre prostredia v rúre a podľa zvoleného receptu automaticky upravuje čas a teplotu pri čo najnižšej spotrebe.

Keď sa čo len trochu dá, siahnite i po pare

Popri klasickom pečení a grilovaní sa v rúrach stále viac udomácňuje i para. Kým pred rokmi boli parné rúry na pečenie vyslovene luxusnou záležitosťou, teraz sú stále dostupnejšie. Whirlpool ponúka rúry s funkciou naparovania SteamSense, umožňujúcou pečenie s tromi stupňami pary v kombinácii s horúcim vzduchom.

Mikrovlnné a špeciálne rúry

Do páru s rúrou na pečenie sa spravidla kupuje aj mikrovlnná rúra – mala by byť z rovnakého produktového radu a s rovnakým dizajnom, aby bol výsledný vzhľad jednotný a harmonický. Niekedy sa môže stať, že na obidva spotrebiče nemáte dosť miesta. V tom prípade je pre vás možno tou najlepšou voľbou multifunkčná mikrovlnná rúra, ktorá dokáže nielen ohrievať, ale aj plnohodnotne piecť ako tradičná teplovzdušná rúra. Predstavuje vlastne dva samostatné spotrebiče v jednom a nenárokuje si na viac než 45 cm na výšku.

www.whirlpool.sk/promo-akcie/whirlpool-vianoce

Viac na www.whirlpool.sk

Zdroj: PR Whirlpool Slovakia Home Appliances spol. s r.o.

Kategória: Kuchyňa, jedáleň
Tagy: rúry na pečenie varné dosky
Zdieľať článok