Zdroj: Viega

Farebné sprchové žliabky

28. 04. 2021 Zdieľať

Farby dodávajú dojem útulnosti a elegancie. Všetci, ktorí nie sú ešte celkom pripravení dať v kúpeľni zbohom osvedčeným odtieňom bielej, môžu využiť decentné lokálne zvýraznenie formou farebného sprchového žliabku Advantix Cleviva od spoločnosti Viega. Okrem základnej farby ušľachtilá oceľ, je teraz k dispozícii tiež vo farbách antracit, pozlátená, champagne a medená. Jemné kontúry, špičkový dizajn, kvalitný materiál a správne zvolený farebný odtieň dokážu vytvoriť ojedinelý harmonický efekt.

Sprchový žliabok Advantix Cleviva je k dispozícii v dvoch pohľadových variantoch. Vkladací rošt sprchového žliabku sa dá ľahko vymeniť a farebné aj tvarové vyhotovenie tak prispôsobovať podľa vašej aktuálnej nálady.

Sprchový žliabok

Úžasný kontrast. Sprchový žliabok Advantix Cleviva je teraz k dispozícii v modernej antracitovej a ďalších netradičných farbách. Zdroj: Viega

K dispozícii sú dĺžky 800, 1000 a 1200 mm, avšak žliabok sa dá ľubovoľne skracovať, alebo naopak podľa potreby neobmedzene predlžovať zložením viacerých žliabkov za sebou. Inštaláciu je možné vykonať priamo k stene, ľubovoľne v priestore alebo ako odtok uprostred sprchy.

Zdroj: Viega

Kategória: Kúpeľňa, WC
Tagy: farebné trendy odtokové systémy sprchy
Zdieľať článok