Počas kúpeľa a po ňom

Počas kúpeľa a po ňom

03. 10. 2005
Zdieľať

Dopriať si po namáhavom dni príjemný uvoľňujúci kúpeľ je dobrý nápad. A ak máte veci okolo vane usporiadané tak, že na všetko potrebné bez problémov dočiahnete bez rizika úrazu, je to ešte príjemnejšie. Ideálne sú stojany priamo na vani, držiaky na kúpací plášť a osušku v jej blízkosti, veľmi praktické sú niky a sokle v stene vedľa vane. Ak nemáte v kúpeľni podlahové kúrenie, nemala by chýbať ani mäkká podložka, na ktorú z vane vystúpite. Dotyk so studenou podlahou by mohol celý dojem pokaziť.

Počas kúpeľa a po ňom

31196


Počas kúpeľa a po ňom

26867


Stojan z masívneho dreva umiestnený priamo na vani má niekoľko odkladacích priehradok, napr. na kefu, s ktorou si dočiahnete umyť a zároveň jemne premasírovať aj tie najnedostupnejšie miesta na chrbte. Drevo je ošetrené olejom a voskom, aby malo dlhšiu životnosť. (IKEA)


Kúpeľ vám určite spríjemní multifunkčný stojan, vďaka ktorému si môžete vo vani prečítať knihu, vypiť obľúbený nápoj alebo spraviť pleťovú masku. (Dornbracht)


Počas kúpeľa a po ňom

31195


Počas kúpeľa a po ňom

31194


Je dobré, ak je nejaké odkladacie miesto aj v okolí vane, aby bolo kam položiť mydlo, sprchový gél, šampón a všetky ostatné vecičky, ktoré vám spríjemňujú kúpeľ. (Ideal Standard)


Keď vyjdete z horúceho kúpeľa, je veľmi príjemné rýchlo sa zabaliť do mäkučkého froté župana. Preto by v blízkosti vane mali byť vešiačiky na kúpací plášť alebo uterák. (Ideal Standard)


Počas kúpeľa a po ňom

31198


Počas kúpeľa a po ňom

31197


Stojan k vani z dreva a kovu plní hneď niekoľko funkcií. Poslúži ako schodík na pohodlnejší prístup do vane, sú na ňom držiak na uterák a praktická polička, napr. na hodinky alebo šálku čaju. Na spodnej časti je zásuvka na hygienické potreby. (Galatea)


Veľmi praktický je dostatočne veľký stojan, na ktorom majú uteráky prístup vzduchu a rýchlejšie uschnú. (IKEA)


Kategória: Kúpeľňa, WC
Tagy: kúpeľňa pocas
Zdieľať článok

Diskusia