Zdroj: AdobeStock

Privítajte nové pracie a čistiace produkty spoločnosti Henkel

13. 09. 2023 Zdieľať

Spoločnosť Henkel neustále inovuje a prináša produkty, ktoré uľahčujú domáce práce. Zároveň sa stará, aby naša domácnosť bola vždy čistá a voňavá.

Nový Persil zaistí dokonale čistú bielizeň aj hygienicky sviežu práčku

Poznáte ten pocit, keď namiesto čerstvo vypranej bielizne ucítite z práčky nepríjemný zápach? Jeho príčinou sú odolné nečistoty, ktoré sa pri každom praní usádzajú vo vnútri práčky. Obľúbená značka pracích prostriedkov Persil prichádza s riešením. Inovované zloženie sa totiž postará nielen o perfektnú čistotu bielizne do hĺbky vlákien, ale aj o účinné odstránenie nahromadených usadenín a nepríjemných pachov v mechanizme práčky.

Prací gél Persil Universal Gel

Zdroj: Henkel

Vďaka technológii Persil Deep Clean budú vaša bielizeň aj práčka dokonale čisté. Či už si vyberiete gél, prášok či kapsuly, variant na bielu alebo farebnú bielizeň, vždy sa môžete spoľahnúť na vysokú účinnosť a perfektný výsledok, a to aj pri nízkych teplotách prania. Stačí iba 20 °C. Doprajte svojej práčke starostlivosť, ktorú si zaslúži.

Inovovaný Persil je dostupný vo všetkých variantoch od februára 2023.

Odporúčané maloobchodné ceny:

 • Persil Discs 28 pracích dávok – 21,49 €
 • Persil Gel 44 pracích dávok – 21,49 €

Kapsuly na riad Somat Excellence 4v1 pre excelentnú čistotu a lesk – aj pri nízkych teplotách a eco programoch

Zloženie kapsúl do umývačky Somat Excellence 4v1 ponúka 4 funkcie: hĺbkové čistenie na rozpúšťanie pripálených zvyškov jedla a usadené mastnoty, dokonalý lesk, ochranu chúlostivého riadu pred koróziou a starostlivosť o umývačku. Rýchlo sa rozpúšťajúce prémiové kapsuly kombinujú práškový umývací prostriedok a 3 pevné gélové komory, to všetko v biologicky odbúrateľnej a 100 % rozpustnej fólii.

Kapsuly na riad Somat Excellence 4v1

Zdroj: Henkel

Inovované zloženie kapsúl do umývačky Somat Excellence 4v1 je navyše špeciálne vyvinuté pre krátke a eco programy s nízkou teplotou, podobne ako všetky ostatné vylepšené kapsuly a gély značky Somat. Prepnite program, ušetrite vodu a až 20 % energie s týmto prostriedkom. Užite si žiarivo čistý riad po každom umývacom programe bez výčitiek k životnému prostrediu.

Nový Somat je vhodný aj pre eco programy. Je dostupný od februára 2023 a 48 umývacích dávok si môžete zaobstarať za odporúčanú maloobchodnú cenu 19,99 €.

Starajte sa o svoje oblečenie s Perwoll Renew, vydrží vám roky

Značka špeciálnych pracích prostriedkov Perwoll Renew prichádza s vylepšenými produktmi, ktoré sa dokonale postarajú o oblečenie vo vašom šatníku a zároveň sú ešte ohľaduplnejšie k životnému prostrediu. Zloženie totiž obsahuje viac ako 90 % prírodne získaných ingrediencií a fľaša produktu je 100 % recyklovateľná.

Perwoll Renew zaistí vášmu oblečeniu čistotu, obnovu vlákien i oživenie farieb. Vďaka správnej starostlivosti vám tak oblečenie poslúži dlhé roky. Inovácia navyše prichádza v koncentrovanejšom zložení, vďaka ktorému vám na jednu praciu dávku stačí menej prostriedku, čo umožňuje nielen úspory pri výrobe, ale aj výrazné zníženie emisií CO2 pri prevoze a menšiu spotrebu plastov.

Špeciálny prací prostriedok Perwol Renew vo forme kapsúl

Zdroj: Henkel

Vylepšený Perwoll Renew je dostupný od januára 2023 v niekoľkých variantoch:

 • Perwoll Renew gél Blossom pre farebné i biele oblečenie
 • Perwoll Renew gél Black pre tmavé oblečenie
 • Perwoll Renew kapsuly Black pre tmavé oblečenie
 • Perwoll Renew gél Color pre farebné oblečenie
 • Perwoll Renew kapsuly Color pre farebné oblečenie

Všetky varianty Perwoll Renew zaistia šetrné pranie a sú vhodné aj pre kúsky z jemných tkanín. Perwoll Renew Gél 36 pracích dávok alebo Perwoll Renew Caps 21 pracích dávok zaobstaráte za odporúčanú maloobchodnú cenu 12,49 €.

Nové aviváže Silan ponúkajú silnejšiu vôňu a menšiu praciu dávku

Obľúbená značka aviváží Silan prichádza s novým, koncentrovanejším zložením, vďaka ktorému vám stačí na jednu praciu dávku použiť menej prostriedku. Avšak nemusíte sa obávať menšieho výkonu. Práve naopak – navýšené množstvo parfumu zabezpečí silnejšiu vôňu pre vaše oblečenie. Produktové rady Classic, Aromatherapy a Fresh Control s konceptom 24/7 zaistia neodolateľnú vôňu a neuveriteľnú jemnosť vašej bielizne po celý týždeň. Navyše tieto aviváže obsahujú 97 % biologicky odbúrateľných zložiek* a sú plnené do fliaš vyrobených zo 100 % (väčšej veľkosti z 50 %) recyklovaného plastu.

Prémiový rad Silan Suprême je novo obohatený o botanické esencie pre ešte intenzívnejšiu vôňu. Zloženie obsahuje 98 % biologicky odbúrateľných zložiek* a je vylepšené na green perfume caps, ktoré je úplne bez mikroplastov. Navyše je na trh uvedený nový variant Blossom s elegantnou vôňou.

Obmenou prešiel aj rad Silan Naturals, ktorého zloženie je tvorené zo 100 % biologicky odbúrateľných zložiek* a je úplne bez silikónov a farbív. Vďaka menšej pracej dávke a koncentrovanejšiemu zloženiu sa pri výrobe používa o 7 % menej plastového obalu na jednu praciu dávku. Fľaša je navyše vyrobená zo 100 % recyklovaného plastu. Vy si tak môžete užívať jemnú prírodnú vôňu na svojom oblečení bez výčitiek k životnému prostrediu.

Hypoalergénna aviváž Silan Sensitive DermaCare

Zdroj: Henkel

Značka Silan nezabúda ani na obľúbený rad Silan Sensitive, ktorý rozširuje o úplne nový variant Derma & Care, ktorý je hypoalergénny, vegánsky, šetrný k pokožke aj k tkaninám a bez obsahov silikónov či farbív. Hodí sa tak pre všetky osoby s citlivejšou pokožkou alebo bábätká. Šetrné zloženie je dermatologicky testované a potvrdené inštitútom Dermatest.

Všetky inovované produkty značky Silan sú dostupné v maloobchodnom predaji od mája 2023 za odporúčanú cenu:

 • Silan Classic 40 pracích dávok – 3,49 €
 • Silan Aromatherapy 35 pracích dávok – 3,49 €
 • Silan Fresh Control 35 pracích dávok – 3,49 €
 • Silan Naturals 62 pracích dávok – 6,19 €
 • Silan Sensitive 62 pracích dávok – 6,19 €
 • Silan Suprême 54 pracích dávok – 6,19 €

*Vzťahuje sa na organické zložky podľa OECD 301/302

Nový Bref Spa Moments premení vašu toaletu na domáci wellness

Prajete si, aby existoval vhodný produkt, ktorý by vám pomáhal udržiavať toaletu vždy čistú a sviežu? S novými WC blokmi Bref Spa Moments to nebude problém! Ich unikátne zloženie so starostlivo vybranými esenciálnymi olejmi, ktoré uvoľňujú príjemnú vôňu na upokojenie vašich zmyslov, premenia vašu toaletu na domáci wellness. Špeciálna aróma mix prináša relax a pôžitok z dlhotrvajúcej vône.

WC bloky Bref Spa Moments

Zdroj: Henkel

WC bloky Bref Spa Moments okrem vône tiež čistia vašu toaletu pri každom spláchnutí, zabraňujú tvorbe vodného kameňa a usadzovaniu nových nečistôt. Nový rad prichádza hneď v troch variantoch: ľahká a svieža Harmony, kvetinová a energetizujúca Vitality, moderná a čistá Serenity. Ktorú si vyberiete?

WC bloky Bref Spa Moments sú dostupné v maloobchodnom predaji od mája 2023 za odporúčanú cenu 5,19 €/balenie s dvoma blokmi.

Zdroj: PR článok HENKEL SLOVENSKO, spol. s r.o.

Kategória: Kúpeľňa, WC
Tagy: čistiace prostriedky domácnosť henkel pracie prostriedky
Zdieľať článok