Ako nakupovať nábytok na internete

Ako nakupovať nábytok na internete

19. 09. 2021 Zdieľať

Časy, keď boli domácnosti rovnako zariadené celý život, sú preč. Nábytok sa mení spolu s vkusom svojich majiteľov. Niekto ho rád nakupuje v kamennom obchode, iný na internete.

Tí prví veľmi často tvrdia, že klikanie a hľadanie na internete sa im zdá zdĺhavé, že si nábytok radšej pozrú „naživo“ a ohmatajú ho, aby nekupovali mačku vo vreci, a tiež že sa chcú poradiť s odborníkom priamo v predajni…

Tí druhí oponujú, že veľa z toho dokážu tiež zabezpečiť a pridávajú možnosť domáceho pohodlia a väčší výber. Obidva spôsoby nákupu zariadenia a bytových doplnkov majú svoje za aj proti. Závisí od osobného nastavenia každého z nás, ktorý si vyberie.

Nakupovanie nábytku na internete

Zdroj: shutterstock.com

Faktom však zostáva, že pandémia priniesla zmenu aj v tejto oblasti. Keď doma trávime extrémne veľa času, chceme sa tam cítiť extrémne dobre a vylepšujeme aj interiérové nedostatky, ktoré sme predtým prehliadali.

Od marca 2020 nakupujeme skôr nábytok ako oblečenie. Lockdown priviedol aj fanúšikov kamenných obchodov do e-shopov s nábytkom. Jeho internetový predaj od minuloročnej jari narástol o 100 – 200 %. Ako sa medzi toľkými gaučmi, poličkami, stoličkami a dekoráciami na webe nestratiť a na čo si dať pozor?

Na webe vdobrom.sk si môžete prečítať 8 vecí, ktoré vám pomôžu pri nákupe nábytku na internete.

Kategória: Nábytok
Tagy: dizajnový nábytok zariaďovanie bytu
Zdieľať článok