Zdroj: FINES

Zariaďte si domácnosť slovenským nábytkom FINES

24. 05. 2023 Zdieľať

Slovenský výrobca nábytku, firma FINES, pôsobí na slovenskom trhu už viac ako 30 rokov. Široký sortiment výrobkov s takmer nekonečnými možnosťami kombinácii iste potešia každého zákazníka.

Vybrať si môžete z niekoľkých typov sedacích súprav, ktorých elementy viete ľubovoľne spájať a vyskladať si tak unikátnu sedačku podľa vašich predstáv.

Čalúnené čelá postelí doplníte buď čalúnenými kontajnermi rôznych rozmerov, alebo drevenými, či lamino kontajnermi a vytvoríte tak štýlový kúsok, ktorý sa bude vynímať vo vašej spálni.

Elinor buková posteľ

Buková posteľ Elinor Zdroj: FINES

Pre klasikov FINES ponúka niekoľko modelov masívnych postelí, v rôznych odtieňoch morenia, s možnosťou vybrať si úložný priestor a rošt. Kvalitný spánok vám zaručí niektorý z pohodlných matracov. Interiér môžete ďalej doplniť pohodlným ušiakom, či komodou, alebo oživiť kuchyňu farebnými čalúnenými stoličkami a moderným jedálenským stolom.

Výrobky firmy FINES si môžete prezrieť a vyskúšať v jednej z trinástich predajní, kde Vám s výberom ochotne poradia vyškolení predajcovia alebo nakupujte na www.fines.sk.

Zdroj: FINES, a.s.

Kategória: Nábytok
Tagy: drevený nábytok manželské postele sedacia súprava
Zdieľať článok