Zdroj: EGLO

Domov v jasných farbách

27. 09. 2022 Zdieľať

Svietidlá sú prvkom, ktorý môže interiéru dodať atmosféru zodpovedajúcu vášmu štýlu. Bez veľkých investícií môžete svoj domov premeniť a skrášliť lustrom, stojacou lampou alebo len malými dizajnovými stolnými lampami.

V dizajnérskom štúdiu najväčšieho svetového výrobcu osvetlenia EGLO vznikajú každý rok stovky nových návrhov svietidiel. Dizajnéri nielenže vychádzajú v ústrety moderným trendom, ale sami sa podieľajú na ich určovaní. V katalógoch EGLO nájdete moderné, vintage, retrom inšpirované alebo luxusné krištáľové svietidlá.

Dizajnové svietidlo v kuchyni

Zdroj: EGLO

Dizajnéri myslia aj na priaznivcov osobitých štýlov, ako je industriálny štýl, etno elegancia, minimalizmus, štýl chaty alebo motívy á la provence. Zvyčajne vytvárajú kompletné série svietidiel – môžete si tak zaobstarať stolné alebo nástenné svietidlo, stojaciu lampu a závesný luster v rovnakom štýle. Každá izba sa stane osobitým vyjadrením vášho štýlu. Podobný kreatívny prístup môžete očakávať aj pri vonkajších lampách na terasy, balkóny, záhrady a dokonca aj príjazdové cesty.

Dizajnové svietidlo v kuchyni

Zdroj: EGLO

V internetovom obchode značky www.eglo.sk si môžete vybrať z tisícov svietidiel, ktoré sú na sklade.

Zdroj: EGLO CZ+SK s.r.o.

Kategória: Navrhovanie interiéru
Tagy: interiérové štýly osvetlenie svietidlá
Zdieľať článok