Spálňa s tehlovým obkladom a množstvom dreva dýcha atmosférou vidieka
Zdroj: Miro Pochyba

Spálňa s tehlovým obkladom a množstvom dreva dýcha atmosférou vidieka

22. 10. 2021
Zdieľať

Táto spálňa má v sebe vidiecku dušu. Dominuje tu tehlový obklad, drevo a béžová farba. Čaro vidieka jej vdýchli aj vzhľadom dobové trámy na strope či výšivky s kvetinovým vzorom na obliečkach. A tá podlaha... Podoba starého, vekom zájdeného dreva krásne supluje pôvodne drevenú dlážku typickú pre vidiecke domy.

Majitelia chceli v tomto dome nájsť miesto, kde sa im bude žiť ako v raji na Zemi… A spálňa, pochopiteľne, ich rajom na oddych je. A nie je sa čomu čudovať, keďže atmosféra v nej je mimoriadne príjemná aj vďaka nápadom DT Interior design. Prítomnosť tehlového obkladu a trámov navodzuje rustikálny dojem, ktorý zjemňuje kvetinová potlač na závesoch, biely kovový luster, ale aj pomerne masívne čalúnené čelo postele.

Spálňa s tehlovým obkladom vo vidieckom štýle

Zdroj: Miro Pochyba

Keď opomenieme tehlový obklad, v spálni prevládajú neutrálne farby, ktoré sú základom pre vkusný interiér. Veľké kusy nábytku ako posteľ a skrine sú strategicky zvolené vo svetlých odtieňoch, aby priestor opticky nezaťažili. Už na prvý pohľad je jasné, že domáca pani má veľmi dobrý vkus, zmysel pre detaily a jemnocit kombinovať viaceré štýly, ktoré dovedna vytvoria dokonalý celok.

Spálňa s tehlovým obkladom vo vidieckom štýle

Zdroj: Miro Pochyba

Viac si o spálni prečítajte na webe domztehly.sk.

Kategória: Spálňa
Tagy: tehlový obklad vidiecky štýl
Zdieľať článok

Diskusia