Každá kocka je unikát. Umbriano

26.06.2019  |     

Vaša terasa a záhrada sú len pokračovaním vašej obývačky, ktoré vás pozývajú, aby ste strávili čas v príjemnej atmosfére, či už v spoločnosti svojich priateľov a rodiny alebo len tak odpočívali v nerušenom prostredí. Ak hľadáte inšpiráciu na to, ako uskutočniť svoje nápady a vytvoriť prostredie, o ktorom ste vždy snívali, ideálne s dlažbou Umbriano. Čisté tvary, jednoduchý dizajn, elegantné farby ponúkajú harmonické spojenie prírody a dizajnu. Jeho zvláštnosťou je neobyčajná optika, individuálna textúra. Každá kocka je unikát, vďaka svojej rôznorodej melírovanej ploche.

Extrémne jemný povrch vytvára symbiózu medzi zeleňou a ponúkanou dlažbou v troch farbách: sivo-bielej, antracitovej a granit-béžovej. 


Rôznorodosť formátov 25 x 25 cm, 50 x 25 cm a 50 x 50 cm s hrúbkou dlažby 8 cm ponúkajú množstvo riešení pre vašu terasu. Prípadne sa rozhodnite pre Umbriano kombi formu, ktorá vám umožní jednoduchú pokládku a zabezpečí jednotný povrch pri rôznych formátoch. 

Kombinujte produkty v jednom dizajne. Ideálnym doplnkom k Umbriano dlažbe sú Umbriano platne s hrúbkou 3,8 cm v dvoch farebných prevedeniach: sivo-biela a granit-béžová. Poskytujú vám nekonečnú slobodu pri stvárnení plôch v okolí vášho domova. Jasné a pritom prirodzené línie týchto platní oslovia hlavne individualistov. 

Viac tipov a nápadov pre pekné stvárnenie priestoru nájdete na www.semmelrock.sk alebo navštívte našu vzorkovú záhradu v Seredi.

Semmelrock Stein+Design 
Trnavská cesta 3728
926 01 Sereď

info.sk@semmelrock.com
www.semmelrock.sk
 
ZDROJ PR článok spoločnosti Semmelrock Stein+Design 

Tagy:
záhradná dlažba terasová dlažba

Mohlo by vás tiež zaujímať:

PREČÍTAJTE SI TIEŽ 8 krokov k vytúženej 8 krokov k vytúženej spálni x

Foto dňa

Ako sa snúbi škandinávsky štýl s anglickou klasikou?

Najnovšie knihy a časopisy

Môj dom špeciál 3/2019


Veľký sprievodca novými bytmi
kúpiť v eshope

Najnovšie príspevky