Zdroj: PRESBETON Nova

Dlažba ALMA upúta výraznými farbami a veľkým rozmerom

30. 11. 2021 Zdieľať

Upravené okolie domu a spevnené plochy pomocou odolnej a ľahko udržiavateľnej dlažby nielen uľahčia pohyb po záhrade, ale aj spríjemnia chvíle odpočinku. V posledných rokoch je veľmi populárna veľkoformátová dlažba, ktorá dokáže priestor opticky zjednotiť a zväčšiť, navyše vyzerá veľmi luxusne.

Veľkoformátová dlažba ALMA od českého výrobcu PRESBETON upúta jemne zvrásneným povrchom a nepravidelnými hranami, ktoré verne imitujú prírodný kameň. Na predaj je v niekoľkých rozmeroch, z ktorých najväčší dosahuje 800 mm × 800 mm. Výber z niekoľkých odtieňov sivej, doplnenej teplými tónmi žltej, okrovej a terakoty vám umožní dokonale zladiť dlažbu s celkovým vzhľadom objektu.

Žltá dlažba pred bohatým zeleným svahom

Zdroj: PRESBETON Nova

Dlažba ALMA sa predáva v najušľachtilejšej povrchovej úprave PCT pre ľahkú údržbu a čistenie. Úprava PCT zamedzí prenikaniu vody a ďalších nečistôt do štruktúry betónu. Kvapkajúca zmrzlina, masť z grilovania či rozliate víno tak stačí zotrieť obyčajnou handrou namiesto toho, aby nečistota vsiakla a dlažbu trvalo poškodila.

Zdroj: PRESBETON Nova, s.r.o.

Kategória: Podlaha, dlažba
Tagy: exteriérové dlažby Presbeton záhradná dlažba
Zdieľať článok
Ako odstrániť mach prírodnými prostriedkami na neželaných miestach v záhradeUrob si sám

Ako odstrániť mach prírodnými prostriedkami na neželaných miestach v záhrade

Viete, ako pestovať uhorky a minimalizovať riziko napadnutia plesňou? Prečítajte si veľký rozhovor so skúsenou pestovateľkouZáhrada

Viete, ako pestovať uhorky a minimalizovať riziko napadnutia plesňou? Prečítajte si veľký rozhovor so skúsenou pestovateľkou

Domáca zabíjačka: Dôležité rady, povinnosti a recept na výborné krvavničkyUrob si sám

Domáca zabíjačka: Dôležité rady, povinnosti a recept na výborné krvavničky

Sopka na Islande začala chrliť lávu. Ohrozuje známe kúpele aj geotermálnu elektráreňASB.sk

Sopka na Islande začala chrliť lávu. Ohrozuje známe kúpele aj geotermálnu elektráreň