Semmelrock jarná ponuka
Zdroj: SEMMELROCK STEIN + DESIGN Dlažby s.r.o

Objavte pestrý svet dlažieb

07. 06. 2021 Zdieľať

Či už preferujete modernú jednoduchosť, rustikálne doplnky alebo vzhľad klasického kameňa, doprajte si zónu oddychu, v ktorej zabudnete na všetky problémy a budete si užívať len priestor okolo vás. Vytvorte si terasu, relaxačný kút alebo bazénový raj podľa svojich predstáv.

Práve teraz je ideálny čas na realizáciu vysnených záhradných riešení. Aby si každý našiel tú pravú inšpiráciu, spoločnosť Semmelrock každoročne prináša viacero noviniek spolu s obľúbenými dlažbami, platňami, plotovými systémami a doplnkami, ktoré Vám zaručene zamotajú hlavu pri výbere. 

Spoločnosť Semmelrock Stein+Design Dlažby s. r. o. ako výrobca a predajca betónových výrobkov s viac ako 60-ročnou tradíciou pripravila v termíne od 22. 3. 2021 do 30. 06. 2021 špeciálnu jarnú ponuku „Objavte pestrý svet dlažieb“. Výhodnejšie si tak môžete kúpiť dlažbu, platne, dekoratívne múriky alebo výrobky vhodné na spevnenie svahov a ohraničenie záhonov či trávnatých plôch. 

Vyberte si z tejto jedinečnej ponuky, ktorá sprístupňuje realizáciu sna každému, kto túži po záhradnej oáze pripravenej na oddych, ale aj zábavu či príjemné rodinné stretnutia.

Prelistujte si leták a našu jarnú ponuku. 

Semmelrock jarná akcia

Zdroj: Semmelrock

Kategória: Záhradné stavby
Tagy: betónová dlažba dlažby terasové platne terasy záhradná dlažba záhradné inšpirácie
Zdieľať článok