Zdroj: Internorm

Navrhnite si dvere pre váš vysnívaný dom rýchlo a jednoducho online

25. 05. 2021 Zdieľať

V Internorm dizajnnéri dverí si môžete vytvoriť vchodové dvere presne podľa vašich požiadaviek, unikátne a na mieru.

Internorm ponúka päť hliníkových systémov dverí a dva drevo – hliníkové systémy s nespočetnými modelmi vyhotovenia. Vďaka vylepšenému programu Internorm – dizajnér dverí je možné si v pohodlí domova kombinovať vysnívané vchodové dvere presne podľa predstáv.

Aktuálnym trendom sú povrchy dverí ako imitácia betónu, ale aj dvere s keramickým povrchom vo vzhľade imitácie hrdze, ocele a kameňa. Novinkou je vonkajší povrch dverí vo vzhľade starého dreva – Altholzoptik. Možnosťou je aj kompletné omietnutie do muriva, kedy rám takmer úplne zmizne.

Hliníkové vchodove dvere

Internorm hliníkové vchodové dvere AT400 imitácia ocele. Zdroj: Internorm

Vchodové dvere ponúkajú sériovo vďaka viacbodovému uzamykaniu vysokú bezpečnosť už v štandarde a je možné ich vyhotoviť individuálne až do bezpečnostnej triedy RC2. Okrem toho ponúkajú množstvo doplnkov: systémy vstupu od odtlačku prsta až po Keypad – ovládanie pomocou klávesnice, čím zvyšujú komfort a bezpečnosť. Nový integrovaný systém odtlačku prsta, môže byť lícujúco integrovaný do kľučky alebo ozdobného prvku. Internorm rozširuje svoju ponuku kľučiek a madiel v čiernom vyhotovení pre vchodové dvere.

Otváranie na odtlačok prsta

Internorm otváranie na odtlačok prsta. Zdroj: Internorm

S LED osvetlením v zapustenom madle alebo v oblasti prahu, je možné vsadiť priamo cielene do vchodových dverí svetelné akcenty. Internorm – LED osvetlenie môže byť vybavené stmievacím čidlom, ktoré automaticky zapne svetlo po zotmení. Taktiež je možné napojenie na senzor pohybu. Ako ďalší doplnok budúcnosti ponúka zabudovanie zrkadla z interiérovej strany dverí, ktoré je plošne zalícované. 

Viac informácií na www.internorm-okna.sk

Zdroj: Internorm

Kategória: Dvere, brány
Tagy: dvere hliníkové dvere inteligentné ovládanie interiérový dizajn LED osvetlenia vchodové dvere
Zdieľať článok