Zdroj: Zehnder Group

Konfigurátor kúpeľňových radiátorov

09. 12. 2021 Zdieľať

Praktická kúpeľňa sa bez radiátora nezaobíde.

Navrhnite si ho pohodlne a bez cestovania zo svojho domova v novom on-line konfigurátore, či už na sušenie uterákov, alebo na vykurovanie.

Môžete si vybrať z ponuky najpredávanejších radiátorov aj noviniek od švajčiarskeho výrobcu Zehnder. Spájajú v sebe prvotriednu kvalitu, dokonalú funkčnosť a výnimočný dizajn. Vytvoria nielen teplejší, ale aj krajší domov.

Dizajnový radiátor čierny

Na návrhu dizajnových radiátorov Zehnder sa podieľal rad známych dizajnérov, ako napríklad známe duo King & Miranda, tvorcovia bestselleru Zehnder Kazeane. Zdroj: Zehnder Group

Prostredníctvom konfigurácie získate špecifikáciu zvoleného dizajnu, farbu a rozmer radiátora s príslušenstvom, objednávacími číslami, technickými údajmi a cenou. Po ukončení konfigurácie si návrh stiahnete v exceli alebo odošlete emailom. Poslúži vám na objednanie radiátora u najbližšieho certifikovaného predajcu dizajnových radiátorov Zehnder, ktorých prehľad získate na konci konfigurátora. V rámci dlhodobej akcie Colours free si môžete navyše zaobstarať 10 typov najobľúbenejších kúpeľňových radiátorov v 6 najžiadanejších farbách za cenu radiátora v základnej bielej farbe RAL 9016.

Viac na www.zehnder.sk

Zdroj: Zehnder Group

Kategória: Energia
Tagy: dizajnové radiátory elektrické vykurovanie návrh interiéru
Zdieľať článok