Staňte sa dizajnérmi svojho krbu

Staňte sa dizajnérmi svojho krbu

29. 09. 2017 Zdieľať

Kúzlo ohňa v rovnováhe s estetikou a technikou. Dizajnový krb Romotop VARIANT reaguje na trendy a potreby modernej interiérovej architektúry. Vďaka unikátnemu modulovému systému si môžete vytvoriť vlastný vzhľad krbu.

Pre firmu Romotop je dôležité neustále posúvať odbor krbových vložiek a kachlí dopredu a tým berie na svoje plecia pozíciu lídra, ktorý určuje trendy v tomto segmente. Už počiatočný koncept ukazoval, že sa rodí v rukách našich konštruktérov niečo jedinečného, a to sa aj splnilo. Dizajnový krb Variant R / L a Variant F dokáže naplniť túžby každého zákazníka.


Dizajnový krb Variant R / L

Dizajnový krb Variant R / L
ROMOTOP spol. s r.o.

Základom celého krbu Variant je modul s krbovou vložkou v rohovom alebo rovnom presklení. Ďalej je možné si objednať podstavec a dva rôzne výškové nadstavce. Verte, že dokážete vykúzliť  štrnásť rôznych prevedení krbu Variant.

Aby bolo všetko pre Vás čo najprehľadnejšie, vytvorili sme konfiguračný systém, ktorý Vám názorne ukáže Vami vytvorený dizajn. Je to veľmi jednoduché a výsledok je fantastický.

Technika nás baví, s týmto mottom boli vytvárané jednotlivé konštrukčné časti. Dôležitou časťou krbu Variant je spaľovacia komora. Z toho dôvodu je vyložená pravým šamotom, ktorý dokáže akumulovať teplo a tým zlepšovať dynamiku horenia. Štandardné prevedenie spaľovacej komory je rošt s popolníkom. Primárny a sekundárny spaľovací vzduch sa reguluje iba jedným ovládacím prvkom. Firma Romotop dbá, aby všetky výrobky spĺňali „ekonomickú a ekologickú prevádzku“, z tohto dôvodu je v krbe Variant použitý vysoko účinný systém vedenia spalín Double Spin s dvoma deflektormi, ktoré napomáhajú odvodu spalín do hrdla vložky s cieľom dosiahnutia maximálnej ekológie, čistoty spaľovania a zvýšenie účinnosti spaľovania až o 10%.


Staňte sa dizajnérmi svojho krbu

2043289
ROMOTOP spol. s r.o.

Keďže sa už  v dnešnej dobe nestavajú iné domy ako nízkoenergetické a pasívne, stalo sa štandardom, že firma Romotop opatrila všetky svoje výrobky CPV, centrálnym prívodom vzduchu, ktorý privádza vzduch do spaľovacej komory z exteriéru a tým nedochádza k spotrebe vzduchu v pobytovej miestnosti. Veľakrát je potrebné zvýšiť akumuláciu stavby alebo jednoducho uchovať teplo na neskôr, preto je možné umiestniť akumulačný prvok nad ohnisko, zo zadnej alebo bočnej strany, čim zvýšite úžitkovú hodnotu celého vykurovacieho telesa.

Vo výpočte informácií nesmie chýbať veľmi vysoká účinnosť spaľovania, ktorá má hodnotu 83-85%, regulovateľný výkon je od 2,9 – 7,5 kW.

S krbmi Romotop si nekupujete len výrobok, ale organickú súčasť Vášho domova. Krása živého ohňa Vás nikdy neomrzí.

ROMOTOP spol. s r.o.

Komenského 325
742 01 Suchdol nad Odrou
Czech Republic
tel.: +420 556 770 980
fax: +420 517 075 894
e-mail: info@romotop.cz
www.romotop.cz

ZDROJ: PR článok spoločnosti ROMOTOP spol. s r.o.

Kategória: Energia
Tagy: krby vykurovanie
Zdieľať článok