Inovácia od Semmelrocku zvyšuje životnosť a estetiku dlažieb

25. 09. 2012 Zdieľať

Nebolo by krásne, keby boli záhradné cesty, terasy a priestory pred domami aj po niekoľkých rokoch také pekné ako prvý deň? S inovatívnymi technológiami Semmelrock Protect® a Semmelrock Premium Protect® je to teraz reálne.

— Advertorial spoločnosti SEMMELROCK STEIN+DESIGN Dlažby s.r.o. —

Terasy, záhradné cesty, vjazdy a priestory pred domami – to všetko je súčasť domova, ktorý by mal zostať dlho pekný a udržiavaný. S týmto cieľom tím pracovníkov firmy Semmelrock vyvinul špeciálnu inovatívnu ochranu povrchu betónových dlažieb a platní. Svoju pozornosť sústredil na to, ako vylepšiť odolnosť dlažby. Technológie Semmelrock Protect® a Semmelrock Premium Protect® prinášajú jedinečnú kombináciu ochrany aplikovanej znútra aj zvonku. Výsledkom sú dlažby, ktoré sú chránené a nemenia svoju farbu a formu ani pri najtvrdších vplyvoch počasia a zaťaženia.  

Jedinečná ochrana dlažby 

Ochranou dlažby pomocou technológie Semmelrock Protect® sa zabezpečuje odolnosť dlažby proti dažďu, snehu či mrazu, posypovej soli, znečistenej vode, oleju a mokrému lístiu. Vnútorná aplikácia chráni každý dlažbový prvok proti vnikaniu nečistôt alebo kvapalín s obsahom vody a oleja do jeho vnútra, takže dlažba nemení tvar ani farbu. Naopak, zvyšuje sa jej odolnosť proti vplyvom počasia či výkvetom. Na dlažbe neostávajú žiadne mastné škvrny či škvrny od špinavej vody, prilepené žuvačky možno ľahšie odstrániť. 
Je jedno, aké je počasie, je jedno, aké nečistoty na dlažbu napadajú, dlažba zostáva stále pekná, a to skutočne nadlho. Pritom sa minimalizujú náklady na jej čistenie a údržba sa výrazne zjednodušuje, keďže sa nečistoty na povrchu dlažby nedokážu uchytiť. 

Inovácia od Semmelrocku zvyšuje životnosť a estetiku dlažieb

Inovácia od Semmelrocku zvyšuje životnosť a estetiku dlažieb
SEMMELROCK STEIN+DESIGN Dlažby s.r.o.

Pre tých, ktorí potrebujú ešte intenzívnejšiu ochranu, bola vyvinutá technológia Semmelrock Premium Protect®. Pôvodne bola určená na veľmi namáhané plochy vo verejnom sektore či na plochy zaťažené mimoriadne nepriaznivými poveternostnými podmienkami. Užitočná však môže byť aj v prípade často používaných súkromných priestoroch. Dlažba s touto technológiou je dokonale chránená, dokonca ani odhodené cigarety na nej nespôsobia vypálené miesta. Technológiou Semmelrock Premium Protect® sa upravujú exkluzívne platne CaratExklusiv, CaratStyle a CaratStruktur.

Inovácia od Semmelrocku zvyšuje životnosť a estetiku dlažieb

Inovácia od Semmelrocku zvyšuje životnosť a estetiku dlažieb
SEMMELROCK STEIN+DESIGN Dlažby s.r.o.

 
Čo hovoria testy?
Firma Semmelrock podrobila dlažbu chránenú technológiami Semmelrock Protect® a Semmelrock Premium Protect® celému radu testov, pri ktorých bola táto dlažba úmyselne znečistená. Následne nastúpil tím, ktorý mal za úlohu dlažbu vyčistiť. Výsledky jasne preukázali, že nečistoty z odpadov a mastné substancie bolo možné odstrániť úplne bez námahy. 
 
Technológia Semmelrock Premium Protect získala na výstave Coneco 2009 čestné uznanie.
 
 
SEMMELROCK STEIN+DESIGN 
Dlažby s.r.o.
 
Trnavská cesta 3728
926 01 Sereď
Tel: 031 / 789 05 33
Fax: 031 / 789 05 34
Kategória: Podlaha, dlažba Stavba a rekonštrukcia
Tagy: semmelrock
Zdieľať článok