Hľadáte nové bývanie? V týchto troch projektoch by sa vám určite páčilo

Hľadáte nové bývanie? V týchto troch projektoch by sa vám určite páčilo

03. 05. 2018 Zdieľať

Ak patríte medzi tých, ktorí preferujú byt v novostavbe, máme pre vás tri miesta, na ktorých nájdete nielen kvalitné bývanie s nadštandardným vybavením, ale aj širokú ponuku služieb a možností na trávenie voľného času.

MALÉ KRASŇANY

Táto štvrť sa nachádza vo výnimočnej lokalite blízko malokarpatských lesov a vinohradov, no zároveň je jednoducho dostupná z centra Bratislavy. Ponúka pestré možnosti na relax a šport, medzi ktorými vyniká nová cyklotrasa. Tá spolu s chodníkom pre peších ústi priamo k vinohradom, do lesov Malých Karpát, Peknú cestu či Železnú studničku.

Za 20 minút sa z Malých Krasňan dostanete do centra na bicykli či autom. Električkou rovnaká trasa trvá 10 minút. Na Račianskej ceste pribudla nová svetelná križovatka, a tak sa nemusíte obávať kolón či zbytočného zdržania. Rovnako plynulý je aj prístup na diaľničný obchvat.


Hľadáte nové bývanie? V týchto troch projektoch by sa vám určite páčilo

2171825
Lucron Group

Všetky byty sú vybavené dizajnovými materiálmi od kvalitných dodávateľov – napríklad hliníkovými exteriérovými žalúziami, modernou kúpeľňou či veľkoformátovými podlahami. Dokončených je už päť domov zo siedmich a posledné dva čaká kolaudácia koncom roka 2018.

URBAN RESIDENCE

Tento projekt ponúka byty, maloobchodné priestory, ale aj multifunkčné apartmány v blízkosti Račianskeho mýta. Najlepšie sa tu budete cítiť, ak preferujete mestský štýl bývania, chcete mať všetko na dosah a vyhľadávate oddych v mestských parkoch, ale aj kinách, divadlách či na mestských trhoch.


Hľadáte nové bývanie? V týchto troch projektoch by sa vám určite páčilo

2171827
Lucron Group

Vo vnútrobloku Urban Residence postupne vzniká rozsiahly mestský park, ktorý sa s rozlohou 6 000 m2 stane jedným z najväčších mestských parkov v Bratislave na súkromnom pozemku. Na svoje si tu prídu aj deti. Nablízku je škola aj škôlka a priamo pred domom tie najmodernejšie a najbezpečnejšie ihriská.

V projekte vznikne drogéria, lekáreň, ambulancia všeobecného lekára, kaviarne,  reštaurácie či obchod s čerstvými potravinami. Developer aj tu myslel na cyklistov. Budovy AI a AII budú skolaudované na prelome leta a jesene tohto roku a budova B na začiatku toho budúceho.

ARBORIA PARK v Trnave

Táto moderná mestská časť Trnavy vyniká množstvom prirodzenej zelene a ponúka komunitný štýl bývania v priestranných bytoch. Prvé tri bytové domy – Arboria Východná, Veterná a Slnečná – už majú svojich obyvateľov. Niekoľko voľných bytov je ešte v ponuke na uliciach Mesačná a Zelená.


Hľadáte nové bývanie? V týchto troch projektoch by sa vám určite páčilo

2171829
Lucron Group

Arboria Park sa nachádza dostatočne ďaleko od hluku mesta, no napriek tomu vyniká kompletnou občianskou vybavenosťou zasadenou do príjemného okolia parku. Ľahko sa však dostanete aj do centra či na obchvat. Aj vďaka početným športoviskám a ihriskám je Arboria ideálnym miestom pre mladé rodiny s deťmi s aktívnym štýlom života. Navyše, v pláne je ešte výstavba veľkého parku s rozlohou až 30 000 m2.

V cene je už zahrnuté kompletné vybavenie bytu na mieru od špičkových dizajnérov a výrobcov. Dokončenie Zelenej je naplánované v roku 2018, ulica Mesačná bude hotová koncom roka 2019.

 

Všetky tieto projekty zastrešuje spoločnosť Lucron Group a ak sa vám jej projekty páčia, môžete ho podporiť v ankete ASB GALA 2018 v kategórii Developer roka. 

Hlasovať môžete TU.

Kategória: Legislatíva a financovanie
Zdieľať článok