Vieme, kto poskytuje úver na bývanie, garanciu až na 25 rokov a darčeky

12. 09. 2013 Zdieľať

Ak riešite otázky súvisiace s kúpou, rekonštrukciou či prestavbou bytu alebo domu, určite si všímate cenové ponuky úverov na bývanie. Spomeňte si na tú, ktorá vás naposledy najviac zaujala. Pravdepodobne si pamätáte hlavne úrokovú sadzbu úveru. Venovali ste pozornosť aj dĺžke fixácie úroku? Mali by ste ju vziať do úvahy. Spolu s výškou mesačnej splátky priamo ovplyvní vaše výdavky. Nízke úročenie úveru je lákavé, no ak po 3 či 5 rokoch (teda po skončení fixácie) poskočí vyššie, ani vás, ani rodinný rozpočet to určite nepoteší.

Voľba s garanciou 

Natíska sa otázka, či existuje možnosť získania financií na bývanie s výhodným úrokom viazaným na dlhé obdobie. Doteraz si bolo treba vybrať, buď nižšie úročenie, alebo dlhšia fixácia. Teraz môžete mať oboje, takmer na počkanie. Wüstenrot stavebná sporiteľňa priniesla nedávno na trh novinku. Kto ju využije, tomu Wüstenrot zaručí dohodnutú zvýhodnenú výšku úroku a mesačnej splátky na viac ako dve desaťročia. Žiadne riziko nečakaného zvýšenia nákladov, ani v období krízy, výkyvov na finančných trhoch a pod. Táto špeciálna ponuka úveru na bývanie s úrokom zníženým na 3,99 % počas medziúveru a 4 % počas stavebného úveru vám umožní spokojne bývať takmer na počkanie. Navyše, s finančnou istotou na dlhé roky. Ponuka je však limitovaná. 

Teraz je ten čas

Zvýhodnené úvery na bývanie s extra garanciou bude Wüstenrot poskytovať len od 2. septembra do 31. októbra 2013. Kto nezaváha, k svojmu správnemu rozhodnutiu dostane aj nákupné poukážky v hodnote 50 eur. Tento darček pripravila Wüstenrot stavebná sporiteľňa pre klientov pri príležitosti 20. výročia svojho úspešného pôsobenia na slovenskej finančnej scéne. 

Wüstenrot novinka

Ponuka je to naozaj ojedinelá. Nemusíte byť žiaden veľký matematik, aby ste si spočítali, že investovať pri takýchto výhodách do vlastného bývania je efektívnejšie než platiť prenájom. S mesačnou splátkou vo výške necelého 0,5 % z požadovanej sumy úveru sa vaše mesačné náklady (dnes ešte možno za prenájom, zajtra už za úver na vlastné bývanie) výrazne nezmenia. Napríklad, pri výške medziúveru 50.000 eur, by vaša mesačná splátka mohla byť 224 eur. V prípade, že váš rozpočet zvládne každý mesiac splátku 334 eur, skrátili by ste si celkovú splatnosť úveru až o 5 rokov. Rozhodnutie je len na vás. Wüstenrot prináša na trh aktuálnu úverovú ponuku hneď v troch variantoch: so splatnosťou 20 alebo 25 rokov a fixnou splátkou počas celého trvania medziúveru a stavebného úveru, alebo so splatnosťou 25 rokov a progresívnou splátkou zvýšenou po piatich rokoch o 0,1 % z cieľovej sumy. Garancia dohodnutých parametrov úveru na celú dobu splatnosti a max. výška 200 tisíc eur na osobu platí u všetkých variant. Odlišné je len nastavenie splátok. 

Istota aj do budúcna

Limitovaná úverová ponuka s extra dlhou garanciou je ideálna pre klientov, ktorí potrebujú finančne riešiť svoje bývanie, ale obávajú sa potenciálneho rizika spojeného s dlhodobým záväzkom. Je určená pre klientov, ktorí hľadajú úver s nízkou preplatenosťou a dobou splácania 20 rokov. Pre klientov, ktorí uprednostňujú fixáciu dohodnutej splátky a zvýhodnenej sadzby až na 25 rokov. Pre tých, ktorí chcú úver so splatnosťou 25 rokov a nižšou splátkou na začiatku, zvýšenou po 5 rokoch. Teraz je správny čas na rozumnú, efektívnu a spoľahlivú investíciu do bývania. Wüstenrot stavebná sporiteľňa je momentálne jediná, ktorá poskytuje okamžité úvery na bývanie s garanciou podmienok až na 25 rokov. Je to najdlhšia zvýhodnená fixácia na trhu. Istota je pre klienta nevyčísleným, ale významným bonusom, ktorý klient dostáva.


Vieme, kto poskytuje úver na bývanie, garanciu až na 25 rokov a darčeky

1251701
Wüstenrot stavebná sporiteľňa, a. s.

Nový byt, nový tablet

Šancu získať darček majú aj tí, ktorí si z bohatej ponuky Wüstenrot stavebnej sporiteľne vyberú iný produkt. Kto bude mať do konca októbra vo Wüstenrote schválený akýkoľvek medziúver zabezpečený nehnuteľnosťou a do 30. novembra 2013 požiada o jeho čerpanie, bude zaradený do žrebovania o 5 špičkových tabletov Samsung.
Niekedy stačí správna informácia v pravý čas a ušetríte si nemálo výdavkov. Wüstenrot je už dve desaťročia spoľahlivým finančným partnerom mnohých spokojných klientov. Bezplatné poradenstvo je samozrejmosťou.

Kontakt: infolinka 0800 111 123, www.wuestenrot.sk

Kategória: Legislatíva a financovanie
Tagy: bývanie hypotéka úver
Zdieľať článok