Farby plné inšpirácie

27. 06. 2017 Zdieľať

Tí, čo sami navrhujú svoj životný priestor, chcú ho čo najviac prispôsobiť vlastným predstavám. Mimoriadny význam majú farby a ich súlad s prostredím. Dizajnový rad vypínačov a zásuviek ABB spĺňa aj tieto požiadavky a ponúka dve rôzne farebné škály. Môžete vyberať z mnohopočetnej ponuky kombinácií farieb – rámčekov, vypínačov a medzirámčekov tak, aby ste dosiahli absolútnu harmóniu s okolím, a pritom si zachovali vlastný jedinečný štýl.

basic55® Trendline

Farby zosobňujú naše emócie a ovplyvňujú nás celý život. Tvarujú a spájajú nás, ale dokážu vyjadriť aj rozdiely medzi nami – sú jedinečným obrazom talentu a tvorivosti v našich dušiach. S dizajnom basic55® Trendline máte možnosť usporiadať svoj životný priestor v novej dimenzii. Predstavujeme vám nové, teplé, harmonické, príjemné a elegantné kombinácie farieb vypínačov a zásuviek, ktoré dokonale naplnia každý vkus a individualitu. Aj jednoduchý predmet, ako je vypínač, dokážeme pretaviť do vysoko kvalitného dizajnu.

Čistota, štýl a elegancia

Možno si myslíte, že vypínače a zásuvky sú veci nedôležité, ale v našich životoch hrajú významnú úlohu. V rámci harmónie životného štýlu každého z nás umožňujú vyjadriť vlastnú kreativitu, ktorá zvýrazní jedinečnosť životného priestoru, čo si v interiéri okolo seba budujeme.

Moderná a trvalá klasika

Klasika, ktorá však udáva nové meradlá. A to platí aj pre farby – kombinácia čiernej a bielej farby odjakživa stelesňuje pravidlá čistoty, estetiky a extravagancie.

Individualita a tvorivosť

Moderný spôsob života zosobňuje kreatívny prístup k súčasným farebným trendom. Moderný človek dokáže zrealizovať svoj osobný štýl a potešiť sa aj takými drobnosťami, ako sú tieto veľmi kvalitné a na pohľad atraktívne vypínače.

Elegancia a luxus

Ak vyžadujete ten najvyšší štandard a potrpíte si na každý, hoci aj malý a drobný estetický detail, potom ste, pravdaže, nekompromisní aj pri výbere vypínačov. Dizajn basic55® Trendline splní aj vaše prísne požiadavky: prvotriednu kvalitu, dokonalý materiál a luxusné vyhotovenie. Extravagantné a farebne štýlové riešenie iba podčiarkuje dokonalosť výrobku.


Farby plné inšpirácie

1990259
ABB, s.r.o.

basic55® Baseline

Dizajnový rad basic55® Baseline je inovatívny farebný program, ktorý podnecuje predstavivosť a podporuje túžbu po jedinečnosti. Tú máme prirodzene v sebe a reflektujeme ju v priestore, ktorý okolo seba vytvárame. Môžeme ju vyjadriť aj prostredníctvom farieb, hoci diskrétne. Dokážeme tak vytvoriť mnohé kreatívne riešenia pre miesta, ktoré obývame.

Priestor pre nápady

Všetky individuálne požiadavky aj v tom najmenšom detaile dávajú charakter interiéru. Kombinácia bielych rámčekov, krytov a farebných medzirámčekov v ôsmich decentných farbách basic55® Baseline skvele zvýrazní osobitý vkus a moderný životný štýl. Vďaka tomuto dizajnu skĺbite eleganciu a kreativitu a najrôznejšie interiérové trendy premeníte na realitu.

Dokonalý a funkčný

Jednou z možností je aj fosforeskujúci medzirámček. Čistý a elegantný počas dňa a dokonalý navečer. Je exkluzívny a aj neuveriteľne praktický. V temnote sa premení na bezpečný ukazovateľ – inteligentné a príjemné riešenie, ktoré kombinuje dokonalú estetiku s praktickým účelom.

Jedinečnosť v každej miestnosti

Všetky obmedzenia, ktoré azda ešte stáli v ceste kreativite a dizajnu životného priestoru, boli prelomené. Rad basic55® Baseline vás presvedčí farebnosťou – mnoho nových variantov bude istotne ladiť s každým jednotlivým interiérom aj v najmenšom detaile. Vďaka tejto variabilite získa každá miestnosť vlastný farebný výraz a aj zdanlivo obyčajný biely vypínač zohrá svoju špecifickú úlohu. A máte zmysel pre detail!


Farby plné inšpirácie

1990261
ABB, s.r.o.


Jedným „esom z rukáva“ radu basic55® Baseline je fosforeskujúci medzirámček, ktorý sa po zotmení zmení na orientačné svetlo – vypínač nájdete aj v tme.

Jedným „esom z rukáva“ radu basic55® Baseline je fosforeskujúci medzirámček, ktorý sa po zotmení zmení na orientačné svetlo – vypínač nájdete aj v tme.
ABB, s.r.o.


Rad basic55® Trendline, postavený na harmonických odtieňoch slonoviny, grafitu, cappuccino a mokka, dopĺňa luxusná šampanská metalíza.

Rad basic55® Trendline, postavený na harmonických odtieňoch slonoviny, grafitu, cappuccino a mokka, dopĺňa luxusná šampanská metalíza.
ABB, s.r.o.

www.abb.sk 

Matej Hruška
0905 946 619
matej.hruska@sk.abb.com

ZDROJ PR článok spoločnosti ABB s.r.o.

Kategória: Materiály
Zdieľať článok