Zdroj: Prespor

Stavebniny Prespor oslavujú 30. narodeniny: Sme schopní ponúknuť bezkonkurenčné ceny

23. 06. 2023 Zdieľať

Bratislavské stavebniny patria k známym značkám v oblasti stavebného priemyslu. Prespor vďačí za úspech ako širokému sortimentu a výhodnej polohe, tak aj odbornému personálu.

Prvé stavebniny v Bratislave

Stavebniny Prespor vznikli už v roku 1993 v priestoroch bývalej ružinovskej betonárne. „V Bratislave sme boli medzi prvými stavebninami, postupom času však konkurencia rástla. Aj pre príchod veľkých zahraničných obchodných spoločností veľa stavebnín v Bratislave zaniklo. My sme však vytrvali a myslím si, že stále máme našim zákazníkom čo ponúknuť,” hovorí riaditeľ stavebnín Pavol Kečkéš.

exteriér stavebnín

Zdroj: Prespor

Priestory sa pýšia výbornou lokalitou, vďaka ktorej na ružinovskú Turbínovú 1 zavítajú nielen Bratislavčania. A práve stabilná klientela je podľa riaditeľa pevným pilierom, bez ktorého by stavebniny Prespor neboli tým, čím sú – stabilnou spoločnosťou s pevným miestom na trhu.

Prevádzka sa rozšírila na tri oddelenia

 Po siedmich rokoch existencie sa stavebniny rozšírili na oddelenie sanity, obkladov a dlažieb, oddelenie ručného náradia, farieb a lakov a oddelenie drevených parkiet. To však nie je všetko, čo stavebniny Prespor ponúkajú. Ak by ste sa chceli inšpirovať pri výbere novej kúpeľne, v kúpeľňovom štúdiu nájdete až 25 predpripravených kójí.

kúpeľňa

Zdroj: Prespor

Zamestnanci sú skutoční odborníci

 Okrem širokého sortimentu nájdete v stavebninách skutočných odborníkov, ktorí vám vždy ochotne poradia. Niektorí z nich pracujú v Prespore už od samého počiatku, teda 30 rokov. Aj vďaka dlhoročným skúsenostiam dokážu nájsť vždy správne a efektívne riešenie.

Prespor nielen v hlavnom meste

Stavebniny Prespor sú členom ASAS (Aliancie stavebnín), vďaka čomu sa viete k produktom Prespor dostať nielen v Bratislave, ale aj na západnom, strednom a východnom Slovensku. Okrem toho nájdete predajňu aj na Viničnej ulici v Nových Zámkoch.

stavebniny

Zdroj: Prespor

Kúpte si produkty za nízke ceny

 Po 30 rokoch sa stavebniny Prespor dostali do fázy, v ktorej môžu svojim zákazníkom ponúknuť naozaj bezkonkurenčné ceny. Od 1. júna až do 31. júla prebieha na kamennej predajni na Turbínovej 1 veľký letný výpredaj. Dlažby, obklady, náradie a sanita sú v zľave až do výšky 70 %. Príďte si vybrať zo stovky produktov, ktoré vás čakajú na predajni. Navyše bude každý nakupujúci zaradený do súťaže o hodnotné ceny.

 Zdroj: PR článok PRESPOR spol. s r. o.

Kategória: Materiály
Tagy: náradie Prespor sanita stavebniny stavebný materiál
Zdieľať článok
Šamotová tehla: Stvorená pre kozuby aj obkladyDom z tehly

Šamotová tehla: Stvorená pre kozuby aj obklady

Izolácia podlahy v starom domeDom z tehly

Izolácia podlahy v starom dome

5 dôvodov, prečo sa vyplatia ťažké stropné konštrukcieDom z tehly

5 dôvodov, prečo sa vyplatia ťažké stropné konštrukcie

Ako začať stavať dom? Pozrite si veľký manuálDom z tehly

Ako začať stavať dom? Pozrite si veľký manuál