Stavebný materiál pre každého

15. 06. 2020 Zdieľať

Či už staviate malý rodinný dom alebo ste projektant a plánujete veľký developerský projekt, z ponuky spoločnosti Leier Baustoffe SK si určite vyberiete to svoje. Ponúkajú totiž všetok stavebný materiál na jednom mieste. Nájdete tam všetko pre hrubú stavbu, skrášlenie záhrady či praktické využitie okolia domu.

Ak už máte kúpený pozemok a plánujete svoju výstavbu, v prvom kroku musíte vyriešiť inžinierske siete. Leier preto ponúka praktické inžinierske prvky ako sú kónusy, skruže, šachtové dná, betónové rúry a iné doplnky, ktoré umožňujú zmodernizovať a zrýchliť budovanie celých sietí. Sú vhodné na výstavbu beztlakovej kanalizácie a na odvádzanie dažďovej, splaškovej alebo priemyselnej odpadovej vody.

IS

IS Zdroj: Leier Baustoffe

Hneď po vyriešení inžinierskych sietí sa môžete pustiť do výberu toho správneho materiálu pre vašu stavbu. Ak sa chystáte stavať rodinný dom, keramická tehla Leier je pre vás výborným a osvedčeným riešením. Patrí medzi obľúbené tradičné materiály a zaraďuje sa medzi najspoľahlivejšie konštrukcie. Zachováva si dlhodobú životnosť, vysokú pevnosť a stabilný tvar aj pod vplyvom extrémnych teplôt či vlhkosti. Okrem toho má nízky difúzny odpor a spĺňa najvyššie požiadavky požiarnej odolnosti. Bezpečnosť a požiarna ochrana je dôležitá nielen pri stavebnom materiáli, ale aj pri výbere komínového systému. Komíny Leier vykazujú dlhodobú životnosť a ponúkajú až 33 ročnú záruku. Ich veľkou výhodou je možnosť pripojenia rôznych druhov spotrebičov pre všetky typy palív. Vďaka najmodernejšej technológií dokážu zužitkovať podstatne väčšiu časť energie obsiahnutej v palive, čo má za následok menšie množstvo, ale hlavne nižšiu teplotu spalín, ktoré prúdia do komína.

Eco-Plus komín

Zdroj: Leier Baustoffe

Pre projektantov, architektov či veľkých developerov, ktorí stavajú byty, obchodné centrá a iné výškové budovy, je často dôležitý práve faktor rýchlej výstavby. Preto je jedným z overených a efektívnych riešení stavba z prefabrikovaných prvkov Leier. Táto metóda šetrí finančný rozpočet a výrazne zjednodušuje i skracuje celý proces výstavby. Vďaka individuálnej výrobe každého panela dokážu prefabrikáty ponúknuť vysokú variabilnosť a takmer neobmedzené možnosti realizácie. Hotové železobetónové stenové prvky sú okamžite zaťažiteľné a vďaka hladkému povrchu aj pripravené na stierkovanie či maľovanie bez potreby omietania. Každá časť stavaného objektu však potrebuje osobitý prefabrikát, preto sú k dispozícii filigránové či oporné steny, stropné panely, predpäté dutinové panely a dokonca aj systém hotovej pivnice alebo prefabrikované schodiskové ramená.

Prefa.stena

Zdroj: Leier Baustoffe

Či už patríte k jednej alebo druhej skupine stavbárov, musíte myslieť aj na skrášlenie okolia vašej stavby a jej finálny estetický vzhľad. Na to sa výborne hodia záhradné prvky KAISERSTEIN, ktoré využívajú modernú technológiu v spojení s tradičným ručným opracovaním. Dlažby i platne ponúkajú široké spektrum farieb, tvarov, ale i povrchových prevedení a sú vysoko kvalitné, odolné a nešmykľavé.

Leier ako výrobca stavebných materiálov, dokáže ponúknuť efektívne a kvalitné riešenie pre každú stavbu. Tým, že vybavíte všetko na jednom mieste, môžete značne ušetriť nielen svoj čas a energiu, ale aj finančný rozpočet. Výber je len na vás a ponuka je naozaj široká.

Kontakt:

Leier Baustoffe SK s.r.o.
Pribylinská 3
831 04 Bratislava
Tel: 02/44 888 846
www.leier.sk
leier@leier.sk

PR článok Leier Baustoffe SK s.r.o.

Kategória: Materiály
Tagy: keramické tehly stenové panely stropné panely
Zdieľať článok