Zdroj: Ipeľské tehelne

Tehla, ktorá chráni teplo vášho domova

26. 04. 2023 Zdieľať

Energetická kríza vo svete, nárast cien energie, ale najmä narušený ekosystém našej planéty, nútia navrhovať energeticky úsporné, ekonomicky efektívne a environmentálne šetrné stavebné objekty.

Pálená tehla je spoľahlivý materiál , ktorý je rokmi preverený kvalitou a životnosťou tehlových stavieb. Pri ich výbere na stavbu domu svoje rozhodnutie neoľutujete dnes ani v budúcnosti.

Britterm 50 max

Zdroj: Ipeľské tehelne

„Zatepľovať či nezatepľovať?“ Touto otázkou sa zaoberá veľa ľudí, ktorí si chcú postaviť vlastné bývanie. Je rozdiel medzi novostavbou a starším domom. Pokiaľ ide o novostavbu, zodpovedať túto otázku tu nie je také ťažké ako by sa zdalo. Hlavným faktorom sú tepelnoizolačné vlastnosti materiálov tvoriacich obvodové murivo domu.

Britterm 44 termo

Zdroj: Ipeľské tehelne

Ak je dom správne navrhnutý, nepotrebujete ho zatepľovať. Ipeľské tehelne, a.s. ako výrobca keramických murovacích materiálov BRITTERM sa zameral na dosiahnutie čo najlepších tepelnotechnických parametrov tvaroviek produktov radu BRITTERM MAX a TERMO. Tieto tehly spĺňajú najnáročnejšie požiadavky na nízkoenergetické stavby. Tehlové murivo BRITTERM vyhráva s neobmedzenou životnosťou tehly, dlhodobou úsporou financií pri nezateplení a hlavne zdravým prirodzeným prostredím.

www.britterm.sk

Zdroj: PR článok spoločnosti IPEĽSKÉ TEHELNE a.s.

Kategória: Materiály
Tagy: Britterm brúsená tehla
Zdieľať článok