Zdroj: A T R I U M - S K

Vela 115 – drevodom mnohých tvárí

27. 10. 2020 Zdieľať

Videli ste sa vo veľkom poschodovom dome, ale bungalov v tvare L s valbovou strechou nie je nič pre Vás? Potom by sa Vám mohol páčiť typový drevodom Vela 115.

Najúspešnejší „Atriácky“ drevodom Vela 115  v sebe skrýva potenciál štýlového domu, ale aj konzervatívca. Architektonicky jednoduchý dom Vám ušijeme na mieru. Pri každom projekte postupujeme individuálne s cieľom zohľadniť ľudskú individualitu, takže každá postavená Vela 115  je  individuál.

Prehľadný pôdorys s dispozíciou 4+KK pohodlne vystačí štvorčlennej rodine. Základná dispozícia pozostáva z dennej časti – kuchyňa spojená s obývačkou a nočnej časti, kde sú tri samostatné izby. Ako je vo firme Atrium zvykom, dispozíciu prispôsobíme jeho užívateľom a pozemku.

Vela 115 - drevodom pôdorys

Zdroj: A T R I U M – S K

Ani vonkajší vzhľad nie je presne daný – drevený fasádny obklad, čisto biela fasáda, alebo kombinácia oboch, pôsobí veľmi elegantne. Drevodom môže byť obložený cementotrieskovými doskami, alebo opatrený systémovou omietkou a získať tak moderný vzhľad.

Vela 115 - drevodom

Zdroj: A T R I U M – S K

Pre ďalšiu inšpiráciu drevodomu Vela 115 si môžete pozrieť krátky katalóg, kde sú zrealizované projekty, vrátane rôzneho dispozičného členenia – katalóg s nahliadnutiu.

Vela 115 - drevodom

Zdroj: A T R I U M – S K

Vo firme Atrium SK vytvárame moderné bývanie, navrhujeme kvalitné drevodomy na kľúč podľa predstáv All INCLUSIVE. Naše drevodomy staviame technológiou novej generácie s difúzne otvorenou konštrukciou DifuTech. Používame ekologické a recyklovateľné materiály, ktoré sú šetrné voči prírode a vytvárajú trvalo udržateľnú výstavbu.

www.atrium-sk.sk

Zdroj: PR ATRIUM SK, s.r.o.

Kategória: Materiály
Tagy: drevodomy drevostavba poschodové domy rodinný dom
Zdieľať článok