90 rokov kvality sú dobrým dôvodom na oslavu! Akcia pri príležitosti 90 rokov Internorm

90 rokov kvality sú dobrým dôvodom na oslavu! Akcia pri príležitosti 90 rokov Internorm

20. 05. 2021 Zdieľať

90 rokov Internorm - 90 rokov skúseností a množstvo inovácií viedlo k tomu, že Internorm sa stal lídrom na trhu s oknami a číslom 1 v Európe s viac ako 26 miliónmi vyrobených okien a dverí.

Príkladom je aj rok 1979, kedy spustil vlastnú extrúziu plastových profilových systémov, vyrobil prvé okno s 3 sklami a 3 tromi tesneniami a prvé plastové okno s farebným hliníkovým predsadeným krytom. Stálym zdokonaľovaním procesov a množstvom technických pokrokov prispel k zvýšeniu pohodlia a bezpečnosti svojich zákazníkov. Od vzniku plastového okna cez výrobu drevo-hliníkového okna až po dnešné high tech a high design inovácie stanovuje celoeurópske kritéria v oknárskej brandži. Viac informácií nájdete na o miľníkoch spoločnosti Internorom.

Pri príležitosti 90. výročia, Internorm ponúka svojim zákazníkom jubilejnú akciu na plast-hliníkové okná, pri ktorých zákazníci získajú pestrofarebný hliníkový kryt do 30.6.2021 zadarmo. Hliníkový predsadený kryt ponúka množstvo výhod: je mimoriadne stabilný, odolný voči poveternostným vplyvom, nenáročný na údržbu a farebne rôznorodý. Plastové okná tým získajú perfektnú ochranu a sú ešte odolnejšie. Ľahko udržiavateľný povrch je odolný voči korózii a udržiava si svoju farbu po celé roky. Preto Internorm poskytuje aj 10-ročnú záruku na farebnú stálosť hliníkového krytu. Plast-hliníkové okná je možné bezproblémovo kombinovať s drevo-hliníkovými oknami. Hliníkový kryt zvonku je pri oboch typoch okien vzhľadovo rovnaký. Tým sa zákazník môže rozhodnúť, v ktorej miestnosti uprednostní ktorý materiál.  Okrem toho Internorm ponúka v štandarde v každom okne prémium pokovenie skla ECLAZ®, ktoré poskytuje až o 10% viac denného prirodzeného svetla.  Spektrum farieb a intenzita prirodzeného svetla vnášajú do miestnosti fascinujúcu a výnimočnú svetelnú atmosféru.

Internorm akcia okná

Zdroj: Internorm

Medzi novú generáciu v sortimente Internorm okien sa zaraďuje aj plast-hliníkové okno KF520, ktoré spája inovatívny dizajn s technickým know-how. Krídlo okna je vďaka svojmu sklenému vzhľadu zvonku neviditeľné a opticky ho nie je možné odlíšiť od pevného zasklenia. Nachádza sa v ňom revolučné uzamykanie I-tec Secure, vďaka ktorému je vypáčenie okna takmer nemožné a bezkonkurenčné v branži. Integrované klapky tlačia pri uzamykaní na všetky strany vnútra rámu a ponúkajú maximálnu ochranu pred vlámaním.

Bližšie informácie o akcii získate aj v aktuálnom letáku, prípadne u Internorm obchodného partnera.

Viac informácii k akcii na www.internorm-okna.sk 

Zdroj: Internorm

Kategória: Okná
Tagy: akcia hliníkové okná ochrana plast-hliníkové okná
Zdieľať článok